Hobi-Deneme Kiti Satışı

Hobi-Deneme Kiti Satışı
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.927 kez okundu.

Firma olarak hobi deneme kiti satışlarımızı size duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hobi-Deneme Kiti Nedir ?

Sizler için 16 kg lık mantar üretimine hazır paketler oluşturduk. Bu deneme paketleri 10 gün içerisinde mantar vermeye hazırdır.  Yani her pakette 5,5 kg civarı mantar alırsınız. Mantar yetiştirebileceğiniz bir ürün. Ürün size geldikten sonraki 10 gün içinde mantarlarınız ilk hasılatını verecek. Ve her birinden 6-7 kg mantar koparacaksınız. Taze taze kendi yetiştirdiğiniz mantarları akşam yemeğinde afiyetle yiyeceksiniz. Kimyasal yok, ilaç yok, zehir yok! Kendi organik mantarınızı kendiniz yetiştirin. Özel bir ortam hazırlamanıza gerek yok. İklimsel şartlandırmalar ticari üretim için çok miktarda ürün konulan ortamlarda gerekli. Hobby kitleri için hiç birşey yapmanız gerekmiyor. Koli geldikten sonra ürünü koliden çıkarıp kenara koymanız yeterli.

Artık mantar yetiştirmek bu kadar kolay.

Herkes denesin, herkes üretebilsin diye en uygun ve kaliteli kitleri oluşturduk. Aynı zamanda hobi kitleri ile birlikte yetiştiriciliği öğrenmeniz için hobi kiti rehberi hediye ediyoruz. 2 adet hobi kiti ve hobi kiti rehberi toplam 75 tl’dir.

Hobi Deneme Kitleri siparişinizi Gelirbank Güvenli Ödeme sayfasından sipariş verebilirsiniz. Ödeme sayfasında verdiğiniz adresinize 2 iş günü içerisinde kargonuz yollanmaktadır.

Etiketler:

Reklam
Hobi-Deneme Kiti Satışı Konusuna 14 Yorum Yapıldı
 1. ferhat diyor ki:

  iyi çalışmlar anlamadığım bir konuyu müsadenizle sormak istiyorum, cevaplarsanız mutlu olurum.16 kg olan Kompostu 25 TL’ye satıyorsunuz yaklaşık 5 kg istiridye mantarı verir diyorsunuz. Benim hesabıma göre mantarın kg bize yaklaşık kaça geliyor? Piyasada zaten kilosu 5 tl. Nerde bunun kazancı? Cevaplarsanız sevinirim.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba
   Bahsettiğiniz 25 TL fiyatla satılan Kompostlar hobby amaçına yönelik hazırlanan ürünler. Tabi ki ticari amaçlı değil. Durumu böyle değerelendiriniz. Ticari Amaçlı üretimlerde Kompost Ton bazında hesaplanır ve birim fiyatı 400 TL/Ton’dur. Yani üreteceğiniz istiridye mantarının kg’ı size birim fiyatı 2 TL maliyete sahip olacaktır.

   Mantarlar hakkında daha geniş bilgi almak için bizleri arayabilir veya adresini vereceğim diğer internet sitelerimize bakabilirsiniz. Aramanız durumunda uzman kadromuz size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 2. sinan diyor ki:

  Yazmışsınız ki:
  Ticari Amaçlı üretimlerde Kompost Ton bazında hesaplanır ve birim fiyatı 400 TL/Ton’dur. Yani üreteceğiniz istiridye mantarının kg birim fiyatı 2 TL ‘na mâl olacaktır.
  mantar yetiştiriciliği 1 saat öncesine kadar ilgi alanıma girmezdi . haberlerde gördüm. Araştırayım dedim. müsait bir zamanda sizi fikir almak için arayacağım. kıyıda köşede satılmamış varsa bitane deneme kiti hayrına gönderemez misiniz. 😀

 3. Nur Elif-Ugur Çakmak diyor ki:

  Merhaba;
  Öncelikle öğrenmek istediğim deneme kiti ile toptan alınan kompost arasındaki fark nedir?
  Deneme kiti ile toptan alınan kompost arasında üretim oranı nedir?
  Deneme kitini kullandıktan sonra toptan alınan üründe hayal kırıklığı yaşar mıyız?

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Elif Hanım
   Deneme kitlerinde kargo gönderi masrafı alıcıya ait. Yurtiçi veya Aras kargo şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır. Uygun fiyata gönderimi gerçekleştiriyoruz.
   Toplu kompost alımlarında ucuz kamyon bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

  2. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Elif Hanım
   Deneme kiti ile toptan alınan kompost arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.
   Tek fark Hobi kiti olarak size gönderilen ürünlerin sarımını tamamlamış olması.
   Toptan alınan kompostlar ise sizin işletmede sarımını tamamlıyor.
   Deneme kiti ile toptan alınan kompost arasında üretim oranı olarak hiç bir fark yok.
   Deneme kitini kullandıktan sonra toptan alınan üründe hayal kırıklığı yaşamazsınız!

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 4. Nur Elif-Ugur Çakmak diyor ki:

  Deneme kitlerin de kargo bedeli size mi ait?
  Toptan ürün alındığı takdirde nakliye ücreti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Elif Hanım
   Deneme kitlerinde kargo gönderi masrafı alıcıya ait. Yurtiçi veya Aras kargo şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır. Uygun fiyata gönderimi gerçekleştiriyoruz.
   Toplu kompost alımlarında ucuz kamyon bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 5. Cemil diyor ki:

  Merhaba
  Sizden sipariş ettiğim hobi kitleri elime ulaştı. Rehberde yetiştirme şartları yazıyor. Fakat sitenizde ise “Özel bir ortam hazırlamanıza gerek yok. İklimsel şartlandırmalar ticari üretim için çok miktarda ürün konulan ortamlarda gerekli. Hobi kitleri için hiç bir şey yapmanız gerekmiyor. Koli geldikten sonra ürünü koliden çıkarıp kenara koymanız yeterli.” yazıyor. Hangisini uygulayacağım.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba
   Hobi kitlerinizin hayırlı olmasını diliyorum. Eğer rehberde yazan şartları uygularsanız daha çabuk ürün elde edebilir, daha fazla miktarda hasat yapabilirsiniz. Ama eğer hiç bir şey yapmaz iseniz de mantarınız çıkacaktır fakat biraz daha uzun sürecektir. Takdir sizin. Biz ancak tavsiyede bulunabiliriz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

   1. Cemil diyor ki:

    Abdullah Bey ilginizden dolayı teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı. Şartları elimden geldiğince yerine getirmeye çalışıyorum. Göndermiş olduğunuz paketlerin birinde sarılım neredeyse tamamlandı, paketin her yeri bembeyaz oldu.. Diğer pakette ise sarılım olmadan şapkalı, sarımtırak, gri küçük mantarlar açılan deliklerden çıkmaya başladı.. Bu neden kaynaklanıyor acaba..

 6. Zafer diyor ki:

  Kompostun birinden mantar çıkmaya başladı. Diğerinde ise hiç bir hareket yok. Bana bilgi verir misiniz lütfen nerede hata yapıyorum? Mantarhane yaptırmayı düşünüyordum. Lütfen beni arayın ız.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Zafer Bey
   Kayıtları kontrol ettiğimiz de, bizden Hobi amaçlı üretim için hobi kiti almış olduğunuzu gördük. Kargo ile gönderim esnasında sorun çıkmış ve bundan dolayı sıkıntı yaşamışsınız. Nakliye esnasında oluşabilecek her tür olumsuzluklardan işletmemiz sorumluluk almaktadır. Tarafınıza yeni ürünler gönderilecek olup, yaşanan sıkıntı dolayısıyla tarafınızdan özür dileriz. Keşke sorun hakkında bizleri daha önceden bilgilendirseydiniz.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 7. cemil ozer diyor ki:

  Demek herkez ayni durumdan muzdarip 2kit biri sarmiyor ustelik sarmayan semsiye gibi mantarlar cikariyor ve soluyor ve ustelik 2side ayni ortamda sartlar yerinde sebeb nedir.
  Admin bey

Sayfa başına git