Hobi-Deneme Kiti Satışı

Hobi-Deneme Kiti Satışı
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 641 kez okundu.

Firma olarak hobi deneme kiti satışlarımızı size duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Hobi-Deneme Kiti Nedir ?

İstiridye mantarı yetiştirmeye karar verdiniz. Fakat önce bir denemek mi istiyorsunuz? Bu iş nedir nasıl yapılır gibi aklınıza takılan sorular varsa yada sadece hobi amaçlı mantar üretmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sizin için 16 kg lık mantar üretimine hazır paketler (kitler) hazırladık. Bu hobi deneme kitleri 10 gün içerisinde mantar vermeye hazırdır ve minimum %30 verim garantisi veriyoruz. Yani her pakette 5,5 kg civarı mantar alırsınız.

Hobi-Deneme Kiti Özellikleri:152_İstiridye Mantarı Hobi Kiti Yetiştirme Rehberi_20150321145602.jpg

Evinizde artık mantar yetiştirmeniz mümkün!

Koku yapmaz!

Rahatsızlık vermez!

Çiçek yetiştirir gibi mantar yetiştirebileceğiniz bir ürün. Ürün size geldikten sonraki 10 gün içinde mantarlarınız çıkacak ve her birinden 6-7 kg mantar koparacaksınız. Taze taze kendi yetiştirdiğiniz mantarları akşam yemeğinde afiyetle yiyeceksiniz. Kimyasal yok, ilaç yok, zehir yok! Kendi organik mantarınızı kendiniz yetiştirin. Özel bir ortam hazırlamanıza gerek yok. İklimsel şartlandırmalar ticari üretim için çok miktarda ürün konulan ortamlarda gerekli. Hobby kitleri için hiç birşey yapmanız gerekmiyor. Koli geldikten sonra ürünü koliden çıkarıp kenara koymanız yeterli.

Artık mantar yetiştirmek bu kadar kolay.

Herkes denesin, herkes üretebilsin diye en uygun ve kaliteli kitleri oluşturduk. Aynı zamanda hobi kitleri ile birlikte yetiştiriciliği öğrenmeniz için hobi kiti rehberi hediye ediyoruz. 2 adet hobi kiti ve hobi kiti rehberi toplam 75 tl’dir.

Hobi Deneme Kitleri siparişinizi Gelirbank Güvenli Ödeme sayfasından sipariş verebilirsiniz. Ödeme sayfasında verdiğiniz adresinize 2 iş günü içerisinde kargonuz yollanmaktadır.

Etiketler:

Reklam
Hobi-Deneme Kiti Satışı Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. ferhat diyor ki:

  iyi çalışmlar anlamadığım bir konuyu müsadenizle sormak istiyorum, cevaplarsanız mutlu olurum.16 kg olan Kompostu 75 TL’ye satıyorsunuz yaklaşık 5 kg istiridye mantarı verir diyorsunuz. Benim hesabıma göre mantarın kg bize yaklaşık 15 tl ye geliyor. Piyasada zaten kilosu 5 tl. Nerde bunun kazancı? Cevaplarsanız sevinirim.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba
   Bahsettiğiniz 75 TL fiyatla satılan Kompostlar hobby amaçına yönelik hazırlanan ürünler. Tabi ki ticari amaçlı değil. Durumu böyle değerelendiriniz. Ticari Amaçlı üretimlerde Kompost Ton bazında hesaplanır ve birim fiyatı 400 TL/Ton’dur. Yani üreteceğiniz istiridye mantarının kg’ı size birim fiyatı 2 TL maliyete sahip olacaktır.

   Mantarlar hakkında daha geniş bilgi almak için bizleri arayabilir veya adresini vereceğim diğer internet sitelerimize bakabilirsiniz. Aramanız durumunda uzman kadromuz size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 2. sinan diyor ki:

  Yazmışsınız ki:
  Ticari Amaçlı üretimlerde Kompost Ton bazında hesaplanır ve birim fiyatı 400 TL/Ton’dur. Yani üreteceğiniz istiridye mantarının kg birim fiyatı 2 TL ‘na mâl olacaktır.
  mantar yetiştiriciliği 1 saat öncesine kadar ilgi alanıma girmezdi . haberlerde gördüm. Araştırayım dedim. müsait bir zamanda sizi fikir almak için arayacağım. kıyıda köşede satılmamış varsa bitane deneme kiti hayrına gönderemez misiniz. 😀

 3. Nur Elif-Ugur Çakmak diyor ki:

  Merhaba;
  Öncelikle öğrenmek istediğim deneme kiti ile toptan alınan kompost arasındaki fark nedir?
  Deneme kiti ile toptan alınan kompost arasında üretim oranı nedir?
  Deneme kitini kullandıktan sonra toptan alınan üründe hayal kırıklığı yaşar mıyız?

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Elif Hanım
   Deneme kitlerinde kargo gönderi masrafı alıcıya ait. Yurtiçi veya Aras kargo şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır. Uygun fiyata gönderimi gerçekleştiriyoruz.
   Toplu kompost alımlarında ucuz kamyon bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

  2. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Elif Hanım
   Deneme kiti ile toptan alınan kompost arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.
   Tek fark Hobi kiti olarak size gönderilen ürünlerin sarımını tamamlamış olması.
   Toptan alınan kompostlar ise sizin işletmede sarımını tamamlıyor.
   Deneme kiti ile toptan alınan kompost arasında üretim oranı olarak hiç bir fark yok.
   Deneme kitini kullandıktan sonra toptan alınan üründe hayal kırıklığı yaşamazsınız!

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 4. Nur Elif-Ugur Çakmak diyor ki:

  Deneme kitlerin de kargo bedeli size mi ait?
  Toptan ürün alındığı takdirde nakliye ücreti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Elif Hanım
   Deneme kitlerinde kargo gönderi masrafı alıcıya ait. Yurtiçi veya Aras kargo şirketleri ile anlaşmamız bulunmaktadır. Uygun fiyata gönderimi gerçekleştiriyoruz.
   Toplu kompost alımlarında ucuz kamyon bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

Sayfa başına git