Mantarhane Kurulumu

Mantarhane Kurulumu
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 145.361 kez okundu.

MANTARHANE KURULUMUNDA NEDEN HUZUR MANTAR

1. Öncelikle biz kendi tohumumuzu üretebiliyoruz. Türkiye’de başka hiç bir firma kendi miselini üretmiyor.

2. Kompostumuz Pamuk kompostudur, pamuk kompostu yüksek verimli ve kalitelidir. Hastalıklara karşı dirençlidir. Çıkan İstiridye mantarı daha lezzetlidir.

3. Her 100 metre kare yalıtımlı istiridye mantar üretim çadırına 20 ton pamuk kompostu koyabiliyorsunuz.

4. Bizim Çadırlarımızın ön ve arka duvarında da yalıtım malzemesi kullanılıyor. Bizler kesinlikle yalıtım malzemesi olarak ambalaj malzemesi kullanmıyoruz. Yalıtım malzemesi olarak 5 cm Taş Yünü veya 5 cm Cam yünü kullanıyoruz.

5. Kurduğumuz istiridye mantar üretim çadırlarımızın içine ranza sistemi kuruyoruz. Diğer firmalar gibi askı sistemi gibi profesyonel olmayan uygulamalar kullanmıyoruz. İlk kurulum daha maliyetli olmasına rağmen tercihimiz bu yönde. Askı sitemini tercih etmiyoruz sebebi ise ranza sisteminde içeriye 20 ton Kompost konulabilirken; askı sisteminde sadece 12 ton yerleştirilebiliyor.

BİZİ DİNLEMEDEN ASLA KURULUM YAPMAYIN YAPTIRMAYIN.

Etiketler:

Reklam
Mantarhane Kurulumu Konusuna 160 Yorum Yapıldı
 1. Serap dedi ki:

  10 adet mantar serası almak istiyorum acil bilgi vermenizi rica ederim

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar Serap hanım
   Istiridye mantarı yetiştiriciliğini 12 Yıldır yapmaktayız. Sizin gibi bu işi yapmak isteyen herkese de yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin birçok şehrinde 800’den fazla üreticimiz faaliyet göstermekte ve bizler kendilerine her konuda destek sağlamaktayız.
   Mantarlar ​kon​​usunda​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

  2. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar Serap hanım

   Sizinle​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   Mantarcılık hakkında ​geniş bilgi ​edinebileceğiniz Web – İnternet sitelerimiz​ aşağıda listelenmiştir. İncelemenizi tavsiye ederiz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

  3. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar Serap hanım

   Sizinle​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 2. mahmut dedi ki:

  mrb bende mantarhane hakkında bilgi almak istiyorum

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar Mahmut bey

   İnternet sitemiz aracılığıyla tarafımıza yolladığınız e-maile istinaden size cevaben yazıyoruz.
   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 3. hasan kaynak dedi ki:

  Yeni bir girişimci için 1 adet istiridye mantarhane üretim alanı ne kadar tutar? Ayrıca kaç metrelik yer lazım acaba?

 4. olcay başoğlu dedi ki:

  Sayın Abdullah Konak Bey,

  Sitenizden bir adet deneme kiti satın aldım .

  1- Deneme kiti hakkında bilgi verir misiniz?
  2- Deneme kiti komposu (pamuktanmış) ile saman komposu arasında ne gibi üretim farklılıkları var?
  3- İstanbul’ da karanlık klimasız bir odada da yetiştirmeyi planlıyorum ?
  4 -100 m2 üretim yeri için yatırım maliyeti ne kadar olur? Maliyete karşılık kar ne kadar olur ?
  5- İstanbul için pazarlama durumu hakkında bilgi verir misiniz ? Üretilen mantarı kime satacağız siz alım garantisi veriyor musunuz? Kilosunu kaça alıyorsunuz?
  Nazik cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  iyi çalışmalar

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Olcay Bey,

   Sitemizden satın aldığınız deneme kitlerinizin hayırlı olsun.

   1- Kargonuz ile birlikte Deneme kiti hakkında size açıklayıcı bir döküman gönderilecek. Hobi denemek iti kullanım kılavuzu tarzında sizler için hazırladığımız döküman elinize geçtiğinde yapmanız gereken her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Bilmeniz gereken her şey tarafınıza yazılı bir şekilde gönderilecektir.
   2- Pamuktan yapılan kompost ile saman kompostu arasında ki en önemli fark verim oranı konusunda. Pamuk hammaddesi işe yapılan kompostun suyu çok iyi absorbe edebilme özelliği sayesinde yüksek verimli kompost elde etmiş oluyoruz.
   3- Karanlık ve klimasız bir odada da hobi kiti ile yetiştirme yapmanız mümkün zira tarafınıza gönderilen kompostlar kuluçkası bitmiş vaziyette gönderilecektir.
   4 -100 m2 istiridye mantarı üretim yeri için yatırım maliyetiniz betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 30.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 40.000 TL’dir.
   5- Üretimini gerçekleştirdiğiniz birinci sınıf istiridye mantarının İstanbul Bayrampaşa YAŞ meyve ve sebze halinde alım satım mı gerçekleşmektedir. Sizin ürettiğiniz istiridye mantarının kime satılacağı konusunda size en yakın konumda olan mantar alım satımı Toptancılığı yapan kişilerin ve şirketlerin iletişim bilgileri tarafınıza verilecektir. Sezonun en düşük olduğu dönemlerde birinci sınıf istiridye mantarınız toptan kilogramı 4 TL’ye kadar düşmektedir. En yüksek sezon da ise kilogramını toptancıya 8 TL’ye satmaktayız.

   Şimdiden hayırlı olsun
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 5. aydin dedi ki:

  Mantar işine girmek istiyorum aramanızı bekliyorum.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar Aydın bey

   İnternet sitemiz aracılığıyla tarafımıza yazdığınız e-maile istinaden size cevaben yazıyoruz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

   1. Ahmet duğun dedi ki:

    Benide ararmısınız acele cvp bekliyorum

    1. seoadmin dedi ki:

     Merhaba Ahmet Bey
     Arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
     Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
     Saygılarımızla.
     Huzur Mantar

 6. orhan oypan dedi ki:

  Selamın Aleyküm bende bu konu hakkında bilgi almak hatta bu ısı yapmak istiyorum gereken bilgiyi ve yardımı verirseniz çok sevinirim ben samsun da yasıyorum mantarcılık ısını yapmak istiyorum bir ay içinde de bu tesisi kurmak yetiştirici olmak istiyorum. Teşekkür ederim

 7. Cem yildirim dedi ki:

  Merak ettiğim bir konu var, oldu ya mantarın pazarlamasını yapamadık, siz satışta yardımcı oluyor musunuz yada böyle bir duruma her hangi bir taahhütünüz var mı? biz sizin ürününuzu satın alır diyebiliyor musunuz? Açıklarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Cem Bey

   Cem bey, telefon numaranızı belirtmemişsiniz. Lütfen şirketimizi arayınız yada telefon numaranızı tarafımıza iletiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından aranarak ve öğrenmek istediğiniz her konuyu size açıklayacaklar. Kendilerine her soruyu sorabilir ve cevap alabilirsiniz.
   Sorularınıza gelirsek; Üreteceğiniz mantarların, satışı konusunda sıkıntı yaşadığınızı varsayalım. Böyle bir durumda mantarınızın kurutmasını gerçekleştirip, kurutulmuş mantarınızı değerinde, zarar etmeden satıyorsunuz. Satış yapacağınız şirketleri ve şahısların bilgisini size veriyoruz. Sektörde 12 yıldır faaliyet göstermenin getirdiği avantajlarımız mevcut. Her şehirde mantarın toptan alım satımını yapan kişileri tanıyoruz. İletişim bilgilerini tarafınıza liste halinde iletiyoruz. Ürettiğiniz istiridye mantarını satacaksınız ki; bir sonraki dönemde bizden tekrar kompost alabilin. Bir dahaki dönemde kompost alacağınızdan dolayı mantarınızın satılması için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Dediğim gibi mantarınızı taze olarak satamazsanız da mantarı kurutarak, kurutulmuş mantar olarak değerinde satarız. Hiçbir şekilde zarar etme şansınız olmuyor. Sorun ve problem yaşamayacağınız şekilde organizasyonunuzu sağlıyoruz. Mantarınızı arzu ederseniz bize de satabilirsiniz. Bunu size yazılı olarak da taahhüt edebiliriz.

   Size yakın olan ve bağlantılı olduğumuz alıcıları tarafınıza liste halinde vereceğiz.

   Istiridye mantar yetiştiriciliği konusunda deneyimlerimizi sizinle memnuniyetle paylaşmak isteriz. Üretiminden, yer kurulumuna kadar ve satışı dahil her konuda size yol göstermek ve rehberlik etmek isteriz.

   Bizim işletmemizi ziyarete gelebilir ve yerinde görebilirsiniz. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızdan emin olabilirsiniz.
   Umarım sizi tatmin edecek bilgiler verebilmişizdir.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 8. ibrahim soyarslan dedi ki:

  Merhabalar,
  Sizden temin ettiğimiz istiridye mantar kompostları ile kaç kez hasat ala bilmekteyiz? Yani 40.000 TL maliyet ile anahtar teslim bir mantarhane aldık ve üretime başladık diyelim, bu kompostlar kaç kez ve yaklaşık kaç ton ürün verirler?
  Bir de bu konuda devlet destekleri var mıdır?
  Devlet destekleri için başvuru birey olarak mı yoksa şirket adına mı yapılıyor?
  Bu konularla ilgili bilgi aktarırsanız memnun olurum.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar İbrahim Bey
   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   İstiridye mantarı kompost’undan 3 defa mantar hasat edeceksiniz bu süreç takribi toplam 90 gün gibi bir süreçtir. Anahtar teslimi kurulumu gerçekleştirdiğimiz yalıtımlı istiridye mantar çadırı olan işletmelerde 3 defa yoğun miktarda ürün alacaksınız yani 3 flaş yaşayacaksınız ve 6 – 8 Ton arası istiridye mantarı hasadı yapacaksınız. Desteklemeler ve hibeler konusunda önümüzdeki aylarda başlayacak diye duyumlar alıyoruz. Avrupa birliği hibelerinden de bir Fon oluşturulmakta. Bu konuda grup danışmanlık isminde faaliyet gösteren Ahmet Aydınlı isimli beyefendiye ulaşabilir ve kendisine danışabilirsiniz. Devlet destekleri için bireysel mi yoksa şirket bazında mı başvuru yapmanız gerektiğini uzmanlara danışırsanız daha iyi olur. Bu konuda yorum yapmam doğru olmaz.
   Herkes uzmanı olduğu konuda konuşmalı düşüncesindeyim.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 9. Oguz dedi ki:

  Abdullah Bey Merhabalar
  Devren satılık tam donanımlı mantarhanelerden birini satın aldığım takdirde, bize kompost ve pazarlama konusunda yardımcı oluyor musunuz?
  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar Oğuz Bey
   Devren satılık bir mantarhane satın alırsanız eğer bizden bilgi, Kompost ve danışmanlık konularında sınırsız destek alabilirsiniz, İstiridye mantar yetiştiriciliği konusunda deneyimlerimizi sizinle memnuniyetle paylaşmak isteriz. Üretiminden, devir alınan deponun optimizasyonu ve üretilen mantarın satışı dâhil her konuda size yol göstermek ve rehberlik etmek isteriz. Bundan da memnuniyet duyarız.

   Desteklemeler ve hibeler konusunda önümüzdeki aylarda başlayacak diye duyumlar alıyoruz. Avrupa birliği hibelerinden de bir Fon oluşturulmakta. Bu konuda grup danışmanlık isminde faaliyet gösteren Ahmet Aydınlı isimli beyefendiye ulaşabilir ve kendisine danışabilirsiniz.

   Üreteceğiniz mantarların, satışı konusunda sıkıntı yaşadığınızı varsayalım. Böyle bir durumda mantarınızın kurutmasını gerçekleştirip, kurutulmuş mantarınızı değerinde, zarar etmeden satıyorsunuz. Satış yapacağınız şirketleri ve şahısların bilgisini size veriyoruz. Sektörde 12 yıldır faaliyet göstermenin getirdiği avantajlarımız mevcut. Her şehirde mantarın toptan alım satımını yapan kişileri tanıyoruz. İletişim bilgilerini tarafınıza liste halinde iletiyoruz. Ürettiğiniz istiridye mantarını satacaksınız ki; bir sonraki dönemde bizden tekrar kompost alabilin. Bir daha ki dönemde kompost alacağınızdan dolayı mantarınızın satılması için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Dediğim gibi mantarınızı taze olarak satamazsanız da mantarı kurutarak, kurutulmuş mantar olarak değerinde satarız. Hiçbir şekilde zarar etme şansınız olmuyor. Sorun ve problem yaşamayacağınız şekilde organizasyonunuzu sağlıyoruz. Mantarınızı arzu ederseniz bize de satabilirsiniz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 10. SUUT ERGELDİ dedi ki:

  100 m2 istiridye mantar üretim deposu kurulum maliyeti nedir?
  Komple, herşey dahil fiyat nedir?
  Rica etsem bana bildirir misiniz lütfen.
  Üretilen mantarı nasıl satacağız?
  Mantarın KG fiyatı nedir?
  Size İZMİR-ALİAĞA dan yazıyorum.

 11. Ali Osman Ülkü dedi ki:

  Bursa’da öğretmenim. Bu konuda çok merak ve istekliyim. Bilgi almak istiyorum. Çok teşekkür ederim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Ali bey, telefon numaranızı belirtmemişsiniz. Lütfen şirketimizi arayınız ya da telefon numaranızı tarafımıza iletiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından istediğiniz her konu size açıklanacaktır. Kendilerine her soruyu sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 12. Taner ERYAMAN dedi ki:

  Abdullah Bey Selam,
  Bende 300 m2 bir alanda bu işi yapmak istiyorum, ayrıca tesisinizi görmek, bilgi almak ve tanışmak isterim. Bana ulaşmanızı bekliyorum.
  Saygılar.
  T.ERYAMAN

 13. Abdullah ilhan AKSEKİLİ dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul’da ikamet etmekteyim. Sizlerden istiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Abdullah Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 14. Abdullah ilhan AKSEKİLİ dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul’da ikamet etmekteyim. Tesis kurulumu için neler yapmak gerekiyor? Gerekli eğitimler hakkında tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Abdullah Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 15. İbrahim özyürük dedi ki:

  Bodrum’da bulunan arazimizde mantar yetiştirmek istiyoruz hiç bilgimiz yokYatırım veiş yürüyüşü ile pazarlama Hakkı’nda ön bilgi verirmişsiniz?teşekkürler

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba İbrahim Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı gerekli iklim şartları sağlandığında maliyeti az, verimi ve kar marjı yüksek ve lezzetli bir mantar türüdür.
   Biz kurduğumuz sistemlerle ve sonrasında verdiğimiz destekle istiridye mantarı üretimi için gerekli iklim koşullarını sağlamanızı sağlıyoruz.
   Pazar konusunda sizi bölgenizde bulunan pazarcılarla tanıştırıyoruz.Eğer yine de ürünlerinizi satamazsanız elinizdeki istiridye mantarlarını biz satın alıyoruz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 16. Hakan dedi ki:

  Merhabalar. Mantar yetiştirmeye başlamak istiyorum ama hangi yolları tek tek izlemem gerektiği konusunda eksiğim bu konular hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim. Kolay gelsin

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Hakan Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 17. Mehmet dedi ki:

  Merhaba
  Biz izmirde 2 ortak bu isi yapmak istiyoruz.Fakat calistigimiz icin sadece cumartesi ve pazar gunumuz bos haftada 2 gun bakim icin yeterli olurmu?
  Bilgi verieseniz sevinirim.
  Saygılarımla iyi calismalar.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğinin bakım aşamasında hergün 2 saat ilgilenmeniz gerekmektedir.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 18. ercüment kot dedi ki:

  100m2 bır cadırın malıyetı 40bın tl yazmıssınız yanlıs anlamadıysam.
  anahtar teslım derken klıma raflar vs gereklı araclar eksra ucretemı tabı ve kurulacak cadırın duzenlenmesı kıme aıt beton plakaj bısey dokulmesı lazmmı arazı bıraz meyıllıyse napacaz

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Ercüment Bey,

   100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Bunların dışında elektrik, su ve zemin betonu gibi altyapı hazırlıklarını sizin yapmanız gerekiyor.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 19. Servet merdin dedi ki:

  Merhaba,
  Ben istiritye mantarı yetiştirmek istiyorum. Satış pazarlama başta olmak üzere, her konuda bilgi almak istiyorum. Ayrıca Görüşebileceğim Nevşehir’de bu işi profesyonel yapan tanıdıklarınız var mı?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Servet Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 20. ferit dedi ki:

  Mantar üretimi için devir aldığımız tesisin düzenlenmesi ve üretilen istiridye mantarın pazarlaması konusunda destek almak istiyoruz.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Ferit Bey
   Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza her konuda bilgi vermek için ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 21. özlem dedi ki:

  İstiridye mantarı yetiştirmek istiyorum. Bilgi verebilr misiniz?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Özlem Hanım,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 22. Ali ÇAPCI dedi ki:

  Ankara’da mantar üretmek istiyoruz. Konuyla ilgili geniş bilgi verirmisiniz? Bekliyorum

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Ali Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 23. şükrü bayramoğlu dedi ki:

  Ankara ve civarında istiridye mantarı üretimine uygun devren satılık veya kiralık çiftlik mantarhane arıyorum. Saygılarımla

 24. mustafa ünsal dedi ki:

  mantar üretimi için 20 ton kompost aldık diyelim 20 ton kompostdan kaç ton mantar elde edebiliriz

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey,
   20 ton istiridye mantarı kompostundan 3 ayda %30 verimle minimum 6 ton istridye mantarı üretebilirsiniz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 25. bilal dedi ki:

  Ben bu işi Kocaeli’de yapmayı düşünüyorum arayıp bilgi verir misiniz?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Bilal Bey
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 26. Nuh Merzifonluoğlu dedi ki:

  Merhabalar.
  Ben Adana Bölgesinde istiridye mantar yetiştiriciliği yapmak istiyorum. Tesis Kurulumu ve Satış Destek konusunda bilgi vermenizi rica ederim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Nuh Bey
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 27. bahadır selvi dedi ki:

  Apartman dairesinde mantar üretimi yapmak istiyorum. Ortalama kurulum maliyetim ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Bahadır Bey
   Apartman dairesinde ancak hobi amaçlı mantar üretimi yapabilirsiniz. Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 28. Recep dedi ki:

  İyi Akşamlar
  Bana yardımcı olmanızı istiyorum. Yetiştirmek istiyorum. Deneylerimi hala yapmaktayım. Bana yardımcı olursanız ne kadar bu işi istediğimi ve ne kadar çaba sarf etiğimi göreceksiniz. Lütfen yardımcı olun.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Recep Bey

   Personelimiz mantar yetiştiriciliğinin konusunun her alanı hakkında tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 29. Recep dedi ki:

  Deneyim için Afyon’a 1 tane kompost göndermenizi istesem daha sonrada bir mantarhane kurduktan sonra bütün kompostları da sizden alacağıma garanti etsem. Yardımcı olursanız mutlu olurum

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Recep Bey
   Elbette ki gönderebiliriz.
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacaktır, bilginize.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 30. hulya dedi ki:

  Ben mantar üretimi yapmak istiyorum. Çadırın maliyeti ne olur? 20 ton gibi ürün elde etmek için ne kadar alan gerekli? Açık alanda ağaçsız bir tarlam var. Yerim geniş fakat çadır maliyeti, üretim giderleriyle alakalı yüzeysel bir bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum. Üretime başlayacak bir durumda olacak bir tesis 150m2 bir çadır ne kadar ürün verir? Maliyeti nedir? Isparta’da pazarı var mıdır? Isparta Şarkikaraağaç için sizden e-mail bekliyorum.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Hülya Hanım
   Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza her konuda bilgi vermek için ulaşacaktır, bilginize.
   Hayırlısı olur inşallah.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 31. hulya dedi ki:

  Ben mantar üretimi yapmak istiyorum. Çadırın maliyeti ne olur? 20 ton gibi ürün elde etmek için ne kadar alan gerekli? Açık alanda ağaçsız bir tarlam var. Yerim geniş fakat çadır maliyeti, üretim giderleriyle alakalı yüzeysel bir bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum. Üretime başlayacak bir durumda olacak bir tesis 150m2 bir çadır ne kadar ürün verir? Maliyeti nedir? Isparta’da pazarı var mıdır? Isparta Şarkikaraağaç için sizden e-mail bekliyorum.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Hülya Hanım
   Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza her konuda bilgi vermek için ulaşacaktır, bilginize.
   Hayırlısı olur inşallah.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 32. mevlüt dedi ki:

  Merhaba Abdullah Bey
  Ben Mevlüt Aydoğdu Konya Akşehir’de yaşıyorum çiftçilikle uğraşıyorum. Sebze haşhaş ve buğday yetiştiriciliği yapıyorum. mantar yetiştiriciliğini bir arkadaşım aklıma düşürdü ve bende de merak başladı üretime uygun 500m2 alanım var evimin hemen yanında bu bos alan bu konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 33. ercan sağlam dedi ki:

  Merhaba, bende bu işe girmek ve kendi işimle ilgilenmek istiyorum. Bir sermayem yok. bu konuda da yardımcı oluyor musunuz? Bilgi almak istiyorum. Arayabilirseniz çok sevinirim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Ercan Bey,
   İstiridye mantar üretiminin her aşamasında sizlere adım adım destek ve yardımcı olmak isteriz. Fakat maalesef banka faaliyeti göstermemekteyiz.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 34. MEHMET YILDIZ dedi ki:

  Merhaba, ben Mehmet YILDIZ, Makine Mühendisiyim ve devlet kurumunda işçi-mühendis olarak çalışmaktayım. Afyonkarahisar’da ikamet etmekteyim. Mantar üretimi konusunda uzun süren araştırmalarım sonunda ki bu yaklaşık 1 sene sürdü, Abdullah Bey ve Şirketi hakkında olumlu şeyler duydum. Bu konu ile alakalı gerek üretim tesisi ve gerekse diğer teçhizatları araştırdım ve maliyet olarak yansımasını buldum. Üretim ve tesis konusundan çok malumunuz satış ve pazarlama konusunda sıkıntılarım ve endişelerimin olduğunu söylemek isterim. Hatta rahatsız etmemek koşulu ile sizin tesisinizi gezmek, görmek ve yerinde bilgi almak niyetindeyim. Başlangıç olarak küçük bir tesis ile başlayarak kazanç ve gider durumunu göz önüne alıp inceledikten sonra büyütmek niyetindeyim. İnternet sitenizde yer alan üretim miktarlarına bakarak yaklaşık bir maliyet çıkardım ve çıkan sonucun cazibesi ile mest oldum. Ancak durum teoride olduğu kadar acaba pratikte de olabilir mi? üretim olursa satış ve pazarlama olabilir mi? Merak ettiğim bu konular için 5.12.2015 cumartesi veya 6.12.2015 pazar günleri dâhilinde görüşmek isterim. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey,
   Ziyaretinizi memnuniyetle bekliyoruz.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 35. RAHMİ DURMUŞ dedi ki:

  TKDK için Elazığ’da orman köyünde, başvuruda bulunmak istiyorum. 5000 m2 alana kurulum maliyeti, proje hazırlama ve üretim bağlantısı için görüşebilir miyiz?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Rahmi Bey
   TKDK kurumuna başvurular konusunda Danışman Şirketlerden yardım almanız ve profesyonel destek ile proje hazırlanmanız daha başarılı bir yol izlemiş olursunuz.

 36. Ömer dedi ki:

  Bursa’da üretim yapmak istiyorum, bilgi almak istiyorum. İlginize teşekkür ederim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Ömer Bey
   İstiridye mantarını istediğiniz her yerde yetiştirebilirsiniz. Yeter ki şartları sağlayın. Şartların sağlanması da zor değil. Lütfen bizi arayınız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 37. RESUL dedi ki:

  Merhaba
  Ben mantar yetiştiriciliği hakkında bilgi almak istiyorum müsait bir yerim var. Yeni girişimciyim. Bilgi için yardımcı olursanız sevinirim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Resul Bey,
   İstiridye mantar üretiminin her aşamasında sizlere adım adım destek ve yardımcı olmak isteriz. Her konuda bizlere danışabilirsiniz. Eğer ki bizleri işletmemizde Denizli’de ziyaret etmek isterseniz, ziyaretinizi memnuniyetle bekliyoruz. İstiridye mantarını istediğiniz her yerde yetiştirebilirsiniz. Yeter ki şartları sağlayın. Şartların sağlanması da zor değil. Lütfen tarafımıza ulaşınız.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 38. Bilal dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Önce küçük çapta bu iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Bilal Bey
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacaktır, bilginize.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 39. Kadir dedi ki:

  Evime yakın 150 m2 lik bir alanda düzgün nem ve klima sistemi kurarak mantar üretmek istiyorum tesisi kurmak için yardım edecek maliyet çıkarak bana yardım edecek var mı

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Kadir Bey,
   100 m2’lik bir kayın mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 40. zaferparlar dedi ki:

  istiridye mantarı yetiştirip satmak istiyorum bu konu hakkında bilgi almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum EMRE KANTAROGLU

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Zafer Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 41. VAROL dedi ki:

  merhaba iyi aksaşmlar mantar sektörüne girmek istiyorum. sizden bilgi almak istiyorum.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Varol Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 42. rıdvan yıldızöz dedi ki:

  Merhabalar. Bu istiridye mantarı yetiştiriciliğini yapmak istiyoruz. Bize yardımcı olursanız çok seviniriz

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Rıdvan Bey
   Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İstiridye mantar yetiştiriciliği konusunda tam destek vermek isteriz.
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 43. Zeynep dedi ki:

  Kültür ve yaprak mantarhaneleri için gerekli olan malzemelerini http://www.mantarsepetim.com adlı sitemizde bulabilir fiyat ve ürün hakkında bilgiler almak için arayabilirsiniz. 1990’dan bu güne üretimini yapmakta olduğumuz mantarı ve malzemelerini edindiğimiz tecrübelerle açıklar ve yardımcı oluruz.

  1. ayhan dedi ki:

   kahramanmaraşta üretim yapmak istiyorum gerek üretim gerekse işin devamlılığı açısından desteklerinizi bekliyorum

   1. seoadmin dedi ki:

    Merhaba Ayhan Bey,
    İstiridye mantarı yetişitiriciliği ve pazarlaması konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

    Ticari olarak istiridye mantarı yetiştirmek istiyorsanız 100 metrekarelik bir alanda bu işe başlayabilirsiniz.
    Ticari olarak yetiştirmeden önce denemek isterseniz evde mantar yetiştirme seti alıp küçük bir alanda istiridye mantarı yetiştirebilirsiniz.

    100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

    Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
    Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
    Lambalar,
    Ranzalar,
    Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
    Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
    Nemlendirme Fıskiyeleri

    Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.

    Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla.
    Huzur Mantar

 44. harun dedi ki:

  merhaba ben malatya da istiridye mantarı yetiştirmek istiyorum ancak pazarlama meselesi nasıl olacak malatya dan ürünleri nereye göndereceğim ve gönderi ücreti meselesi vs bu konular kafamı karıştıyor.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Harun Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı yetiştirme sisteminizi biz kurduysak veya tohum ve kompostlarınızı bizden aldıysanız biz sizi bölgenizde bulunan pazarcılarla tanıştırıyoruz. Ürünlerinizi yine de satamazsanız biz satın alıyoruz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 45. YILMAZ dedi ki:

  Merhaba bu iş için sizleri ziyaret etmek istiyorum.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Yılmaz Bey,
   Buyrun gelin sizi misafir edip ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 46. KEMA VOLKAN ÖZPULAT dedi ki:

  MERHABA
  100 mt2 lik sızın kurdugunuz tesıse 20 ton kompost yerleştırılebılır demıssınız
  peki 20 tonluk kompostun 1 yıl içerisindeki gerı donusu nedır
  1 yılda nekadar mantar uretılebılır ve kompostun kullanım suresı nedır

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Volkan Bey,
   20 tonluk komposttan %30 verimle 3 ayda ortalama 6 ton istiridye mantarı elde edersiniz.
   6 ton istiridye mantarını minimum 5 TL’den satarsınız. Bu hesapla 3 ayda elde edeceğiniz minimum net kar 3 bin ile 5 bin lira arasındadır.
   Bu da yılda 12 bin ile 20 bin arasında net kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir.
   Kompostlarınızı her 3 ayda bir yenilemeniz gerekmektedir.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 47. dudu gülşen dedi ki:

  Ben balıkesirde ikamet etmekteyim.İstiridye mantarı yetiştiriciliği yapmak istiyorum.ziraat müh.bahçe bitkileri bölümü mezunuyum.bana denemek için kompostunuzdan gönderirmisiniz.çok heycanlıyım.şimdiye kadar hiç yapmadım….tedirginim aslında ama deneme olarak görmek istiyorum.daha sonra bu işi yapmk istiyorum.bana yardımcı olurmusunuz….

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Dudu Hanım,
   Öncelikle istiridye mantarı yetiştirme kararınızdan dolayı tebrik ederiz.
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı üretimini denemek ve bu konuda tecrübe kazanmak için evde mantar yetiştirme seti(hobi kiti) almanızı tavsiye ederiz.
   Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 48. Yeter dedi ki:

  İstiridye Mantarı Yetiştirmek İstiyorum

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Yeter Hanım,
   Öncelikle sizi istiridye mantarı yetiştirmeye karar verdiğiniz için tebrik ederiz.
   İsterseniz istiridye mantarı üretimini denemek için evde mantar yetiştirme seti (hobi kiti) alabilirsiniz.
   Hobi kitinin yanında istiridye mantarı yetiştirme klavuzu da gönderiyoruz.
   Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.

   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 49. Mücahit bağımsız dedi ki:

  Merhabalar ben 300 m2 mantarhane açmak istiyorum ve
  Bunu nasıl açarım projesini hazırlarım ve devlete sunacağım acaba bana kredi verip ve destek sağlar mı ve uretecegim mantarları satmama yardımcı olurmu

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Mücahit Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ile ilgili devletten alabileceğiniz hibe hakkında bilgi almak için http://www.istiridyemantari.net/30-bin-tl-hibe-kredi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 50. uğur dedi ki:

  kktc2ye (kuzey kıbrıs türk cumhuriyetine) de tesis kuruyor musunuz acaba. kuruyorsanız fiyatlarınız nedir acaba. bilgi verebilir misiniz.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Uğur Bey,
   Elbette KKTC ye de tesis kuruyoruz.

   Nakliye masraflarını karşıladığınız takdirde ücretlendirmemiz aşağıdaki şekildedir :

   100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 51. Halil Alkaya dedi ki:

  Merhabalar mehmet bey ben hatay /antakyadan aramaktayım istiridye mantarı üreticisi olmak istiyorum hale hazırda çiftçilik yapmaktayım üretim yeri olarak düşündüğüm yer olarak hale hazırda üç ayrı odadan oluşan ortalama 70 metrekarelik bir yerim var burası üretim için hazırlana bilirmi ve yaklaşık maliyeti ne olur yada sizin hazırlayacağınız 60 metrekarelik bir çadırın maliyeti ne kadar olur beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim ayrıca tesisinize gelip yerinde bilgi almakta istiyorum saygılar

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Halil Bey,
   İstiriridye mantarı yetiştiriciliği ile ilgili bilgi vermek için arkadaşlarımız sizi 48 saat içinde arayacak.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 52. Nursel dedi ki:

  Mantar için devlet hibe veriyor mu veriyorsa nereden ve nasıl basvurabiliriz adayımız var büyük çaplı mantarhane düşünüyoruz yardımcı olur musunuz

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Nursel Hanım,
   Konuyla ilgili http://www.istiridyemantari.net/30-bin-tl-hibe-kredi/ adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.
   Arkadaşlarım detaylı bilgi için sizi 48 saat içinde arayacak.
   Saygılarımla.
   Huzur Mantar

 53. emrah dedi ki:

  merhabalar ben ağrı ılı sınırlarında bır mantarhane kurup bu işi yapmak ıstıyorum. Bu işi yapmak için mevsim şartları çok etkılıyor mu ? ayrıca yaptıgınız mantarhane projelerıne ait görselleriniz mevcut mu doğuya hizmetinız var mı ?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Emrah Bey,
   İstiridye mantarı üretimi için en önemli unsur iklim şartlarıdır.
   Biz kurduğumuz mantarhane ile bu iklim şartlarını sağlıyoruz.
   Türkiye’nin heryerine hizmet veriyoruz.
   Arkadaşlarım bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacak.
   Saygılarımla.
   Huzur Mantar

 54. Onur dedi ki:

  Ben gaziantepte mantar uretimi yapmak istyorum mantar ureticiligi okudum benim tesis olarak sizden istedigim eski bir fabrikam var bu alani degerlendirerek havalandirma,nemlendirme,raf sistemini kurmanizi isteyecektim mekan olarak ustu kapali yerimiz var o mekani uretime hazir hale getirebilecek sekilde hazirlamaniz boyle bir calismaniz mumkunmudur,cevap verirseniz sevinirim…

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Onur Bey,
   Arkadaşlarım istiridye mantarı üretimi ile ilgili bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacak.
   Saygılarımla.
   Huzur Mantar

 55. Himmet KAYTAN dedi ki:

  Detaylı bilgi için ararmısjnız?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Himmet Bey,
   İstiridye mantarı üretimi ile ilgili detaylı bilgi vermek için arkadaşlarım 48 saat içinde sizi arayacak.
   Saygılarımla.
   Huzur Mantar

 56. senol güneyli dedi ki:

  4 arkadaş istiridye mantarı üretmek istiyoruz.cok fazla vilbilgimiz yok bu konuda. Bana ulasirsaniz çok memnun olurum

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Şenol Bey,
   İstiridye mantarı üretimi ile ilgili bilgi vermek için arkadaşlarım 48 saat içinde sizi arayacak.
   Saygılarımla.
   Huzur Mantar

 57. mecit dedi ki:

  guzel yazi ile bilgilendirme yapiliyor fakat size ulasmak cok zor benimle irtibata gecerseniz sevinirim

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Mecit Bey,
   Arkadaşlarım 48 saat içinde sizinle iletişime geçecek.
   Siz de sitemizin iletişim bölümünden veya 0 850 304 70 76 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımla.
   Huzur Mantar

 58. Hasan Hüseyin dedi ki:

  Türkiyenin heryerinde tesis kurulumu yapıyormusunuz?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Hasan Hüseyin Bey,
   Tabi ki Türkiye’nin heryerine kurulum yapıyoruz.
   Detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden veya 0 850 304 70 76 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Saygılarımla, Huzur Mantar

 59. Tolga dedi ki:

  Merhabalar çadır sistemi hakkında bilgi edinmek istiyorum geri dönerseniz memnun olurum

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Tolga Bey,
   Arkadaşlarım bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacaklar.
   Saygılarımla, Huzur Mantar

 60. mehmet dedi ki:

  bende bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ins verdiğiniz bilgilerden istifade ederiz..

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey,
   Arkadaşlarım bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacaklar.
   Saygılarımla, Huzur Mantar

 61. alican dedi ki:

  Iyi gunler ben istiridye mantarı yetiştiriciliği yapmak istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Alican Bey,
   Ticari olarak istiridye mantarı yetiştirmek istiyorsanız 100 metrekarelik bir alanda bu işe başlayabilirsiniz.
   Ticari olarak yetiştirmeden önce denemek isterseniz evde mantar yetiştirme seti alıp küçük bir alanda istiridye mantarı yetiştirebilirsiniz.

   100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.

   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 62. yakup dedi ki:

  bilgi almak itiyorum

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Yakup Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda bilgi vermek için arkadaşlarımız sizinle 48 saat içinde iletişime geçecekler.
   Dilerseniz siz de bize 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 63. aykut dedi ki:

  Merhaba;
  Kültür mantarı yetiştiriciliği hakkında bilgi toplamaya çalışırken istiridye mantarını da gördüm. 300 m2 kadar depom var yetiştiricilik hakkında çok bilgiye sahip değilim sadece aklım da bir fikir olarak var maliyetleri az çok okuyup bilgi sahibi oldum ancak bu yatırımı yaptıktan sonra pazar sıkıntım olur mu diye merak ediyorum bilgi verir seniz sevinirim.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Aykut Bey,
   Biz sizi bölgenizde bulunan pazarcılarla tanıştırıyoruz. Eğer ürünleriniz yine de satılmazsa elinizdeki istiridye mantarlarını biz satın alıyoruz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 64. Erhan dedi ki:

  Sadece pamuk kompostumu var elinizde…?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Erhan Bey,
   Evet sadece pamuk kompostu üretmekteyiz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 65. haydar dedi ki:

  meraba ıstanbulda yasıyorum bende istirid ye mantarı yetıştırmek istiyorum yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekurler.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Haydar Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 66. latife Yazıcı dedi ki:

  Ankara’da İstiridye mantar işine girmek istiyorum. Yer konusunda ve üretim maliyetleri ve ilk hasat süreci hakkında bilgi almak istiyorum.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Latife Hanım
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Bu konular ile ilgili detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 67. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar konu ile ilgili bende bilgi almak istiyorum. Gaziantep’te yetiştirmeyi düşünüyoruz.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 68. can yanga dedi ki:

  Merhaba. Yaklaşık 2 ay önce İstiridye mantarı yetiştirmeye başladım ve sonucu gayet mükemmel oldu. daha önce hiç tatmadığım bir tat oldu bu benim için. kendi çabalarımla yaklaşık 10 çuvalla başladım fakat ben daha da artırmak istiyorum ve yaşadığım yerde bu mantar çeşidini yaymak istiyorum.

 69. Tayfun kaya dedi ki:

  Merhaba bende mantar işini yapmak istiyorum benimle iletişime geçermisiniz.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Tayfun Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 70. Şener dedi ki:

  İyi çalışmalar isdirtye mantar çadırı kurdurmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Şener Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 71. Nurdan dedi ki:

  Merhaba Abtullah bey ben istiridye mantarı yetiştirmek istiyorum mevcut 110 metre kare yerim içinde bana yardımcı olurmusunuz

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Nurdan Hanım
   Tabiki istiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Arkadaşlarımız bu konuda detaylı bilgi vermek için 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 72. nihat nayir dedi ki:

  merhabalar ben orduda bu işi yapmak istiyorum. mantarhane kurulumunda gönderdiğiniz kompostlar sarılmış olarak mı gönderiliyor acaba? iyi günler

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Nihat Bey
   Hayır mantarhane kurulumunda gönderilen kompostlar sarımını tamamlamamış kompostlardır.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 73. nihat nayir dedi ki:

  betonarme binanın üretim için kurulumunda fiyata kompost dahil mi

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Nihat Bey
   Evet bina içi mantarhane kurlumunun fiyatına kompostlar da dahildir.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 74. Gökhan dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Gökhan Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Bu konu hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 75. ercan dedi ki:

  Merhaba ben bu mantarı Rize de yetistirebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Ercan Bey
   Kurduğumuz mantarhane sistemleri sayesinde istediğiniz her bölgede istiridye mantarı yetiştirebilirsiniz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 76. ORÇİN dedi ki:

  İYİ GÜNLER SİZCE BETONARME Bİ TESİSMİ DAHA VERİMLİ OLUR YOKSA CADIRMI ? ELDE EDİLECEK ÜRÜNÜDE FARK YARATIRMI ?

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhabalar
   Çadır sistemi bina içi sistemlerden daha verimli olduğundan çadır sistemini tavsiye ediyoruz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 77. SAMİ dedi ki:

  MANTARHANE YAPMAK İÇİN KAÇ DÖNÜM ARAZİ LAZIM.ÜRETTİĞİMİZ MALI SİZ Mİ ALIYORSUNUZ YOKSA BİZ Mİ PAZARLIYORUZ.NE KADAR ARAYLA KOMPOST DEĞİŞTİRİLİYOR.CEVAP BEKLİYORUM

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Sami Bey
   İstiridye mantarı üretim tesisi kurmak için standart olarak minimum 100 metrekarelik bir arazi olması gerekmektedir.
   Kurulum bizim tarafımızdan yapıldığı takdirde biz sizi bölgenizdeki pazarcılarla tanıştırıyoruz ürünleriniz satamadığınız takdirde elinizdeki istiridye mantarlarını biz alıyoruz.
   Her 3 ayda bir kompostu değiştirmeniz gerekmektedir.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 78. Seckin ulker dedi ki:

  Merhabalar. İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında sizlerin bilgisine ihtiyacım var yardımcı olursanız seviniri. İyi çalışmalar

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Seçkin Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 79. şükrü aydın dedi ki:

  izmitde arazim var bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Şükrü Bey
   Tabiki istiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 80. serhat Kılıçarslan dedi ki:

  Bu numaradan bana ulaşabilir misiniz? Kolay gelsin.

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba Serhat Bey
   Uzman arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

 81. ömür öztürk dedi ki:

  bize sağladığınız kompostun kaç ay ömrü var

  1. seoadmin dedi ki:

   Merhaba
   İstiridye mantarı kompostunun ticari ömrü 3 aydır.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Saygılarımızla.
   Huzur Mantar

Sayfa başına git