Mantarhane Kurulumu

Mantarhane Kurulumu
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 10.700 kez okundu.

Mantarı üretimi projelerimizde iş ortaklarımıza istişareli profesyonel tesisler kurmaktayız. Otomatik üretim tesislerimizde kullanılan mantar üretim tekniklerinde benzelikler bulunmaktadır. Bundan dolayı seçimi yapılan makine ve ekipmanlar, firmamızın yüksek deneyim ve tecrübesi ile  en verimli işleyecek şekilde tasarım edilmektedir.

Anahtar teslimi proje isteği olan iş ortaklarımızla, yatırımı düşünülen alanın inşaat ve mimari projesi üzerinde karşılıklı istişareler yapılarak en uygun proje tipi kendilerine tarafımızdan sunulmaktadır. Ayrıca mevcut binaların istiridye mantarı üretim hanesine dönüştürülmesi de uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Etiketler:

Reklam
Mantarhane Kurulumu Konusuna 31 Yorum Yapıldı
 1. Serap diyor ki:

  10 adet mantar serası almak istiyorum acil bilgi vermenizi rica ederim

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Serap hanım
   Istiridye mantarı yetiştiriciliğini 12 Yıldır yapmaktayız. Sizin gibi bu işi yapmak isteyen herkese de yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin birçok şehrinde 800’den fazla üreticimiz faaliyet göstermekte ve bizler kendilerine her konuda destek sağlamaktayız.
   Mantarlar ​kon​​usunda​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

  2. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Serap hanım

   Sizinle​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   Mantarcılık hakkında ​geniş bilgi ​edinebileceğiniz Web – İnternet sitelerimiz​ aşağıda listelenmiştir. İncelemenizi tavsiye ederiz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

  3. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Serap hanım

   Sizinle​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 2. mahmut diyor ki:

  mrb bende mantarhane hakkında bilgi almak istiyorum

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Mahmut bey

   İnternet sitemiz aracılığıyla tarafımıza yolladığınız e-maile istinaden size cevaben yazıyoruz.
   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 3. hasan kaynak diyor ki:

  Yeni bir girişimci için 1 adet istiridye mantarhane üretim alanı ne kadar tutar? Ayrıca kaç metrelik yer lazım acaba?

 4. olcay başoğlu diyor ki:

  Sayın Abdullah Konak Bey,

  Sitenizden bir adet deneme kiti satın aldım .

  1- Deneme kiti hakkında bilgi verir misiniz?
  2- Deneme kiti komposu (pamuktanmış) ile saman komposu arasında ne gibi üretim farklılıkları var?
  3- İstanbul’ da karanlık klimasız bir odada da yetiştirmeyi planlıyorum ?
  4 -100 m2 üretim yeri için yatırım maliyeti ne kadar olur? Maliyete karşılık kar ne kadar olur ?
  5- İstanbul için pazarlama durumu hakkında bilgi verir misiniz ? Üretilen mantarı kime satacağız siz alım garantisi veriyor musunuz? Kilosunu kaça alıyorsunuz?
  Nazik cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  iyi çalışmalar

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Olcay Bey,

   Sitemizden satın aldığınız deneme kitlerinizin hayırlı olsun.

   1- Kargonuz ile birlikte Deneme kiti hakkında size açıklayıcı bir döküman gönderilecek. Hobi denemek iti kullanım kılavuzu tarzında sizler için hazırladığımız döküman elinize geçtiğinde yapmanız gereken her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Bilmeniz gereken her şey tarafınıza yazılı bir şekilde gönderilecektir.
   2- Pamuktan yapılan kompost ile saman kompostu arasında ki en önemli fark verim oranı konusunda. Pamuk hammaddesi işe yapılan kompostun suyu çok iyi absorbe edebilme özelliği sayesinde yüksek verimli kompost elde etmiş oluyoruz.
   3- Karanlık ve klimasız bir odada da hobi kiti ile yetiştirme yapmanız mümkün zira tarafınıza gönderilen kompostlar kuluçkası bitmiş vaziyette gönderilecektir.
   4 -100 m2 istiridye mantarı üretim yeri için yatırım maliyetiniz betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 30.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 40.000 TL’dir.
   5- Üretimini gerçekleştirdiğiniz birinci sınıf istiridye mantarının İstanbul Bayrampaşa YAŞ meyve ve sebze halinde alım satım mı gerçekleşmektedir. Sizin ürettiğiniz istiridye mantarının kime satılacağı konusunda size en yakın konumda olan mantar alım satımı Toptancılığı yapan kişilerin ve şirketlerin iletişim bilgileri tarafınıza verilecektir. Sezonun en düşük olduğu dönemlerde birinci sınıf istiridye mantarınız toptan kilogramı 4 TL’ye kadar düşmektedir. En yüksek sezon da ise kilogramını toptancıya 8 TL’ye satmaktayız.

   Şimdiden hayırlı olsun
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 5. aydin diyor ki:

  Mantar işine girmek istiyorum aramanızı bekliyorum.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Aydın bey

   İnternet sitemiz aracılığıyla tarafımıza yazdığınız e-maile istinaden size cevaben yazıyoruz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 6. orhan oypan diyor ki:

  Selamın Aleyküm bende bu konu hakkında bilgi almak hatta bu ısı yapmak istiyorum gereken bilgiyi ve yardımı verirseniz çok sevinirim ben samsun da yasıyorum mantarcılık ısını yapmak istiyorum bir ay içinde de bu tesisi kurmak yetiştirici olmak istiyorum. Teşekkür ederim

 7. Cem yildirim diyor ki:

  Merak ettiğim bir konu var, oldu ya mantarın pazarlamasını yapamadık, siz satışta yardımcı oluyor musunuz yada böyle bir duruma her hangi bir taahhütünüz var mı? biz sizin ürününuzu satın alır diyebiliyor musunuz? Açıklarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Cem Bey

   Cem bey, telefon numaranızı belirtmemişsiniz. Lütfen şirketimizi arayınız yada telefon numaranızı tarafımıza iletiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından aranarak ve öğrenmek istediğiniz her konuyu size açıklayacaklar. Kendilerine her soruyu sorabilir ve cevap alabilirsiniz.
   Sorularınıza gelirsek; Üreteceğiniz mantarların, satışı konusunda sıkıntı yaşadığınızı varsayalım. Böyle bir durumda mantarınızın kurutmasını gerçekleştirip, kurutulmuş mantarınızı değerinde, zarar etmeden satıyorsunuz. Satış yapacağınız şirketleri ve şahısların bilgisini size veriyoruz. Sektörde 12 yıldır faaliyet göstermenin getirdiği avantajlarımız mevcut. Her şehirde mantarın toptan alım satımını yapan kişileri tanıyoruz. İletişim bilgilerini tarafınıza liste halinde iletiyoruz. Ürettiğiniz istiridye mantarını satacaksınız ki; bir sonraki dönemde bizden tekrar kompost alabilin. Bir dahaki dönemde kompost alacağınızdan dolayı mantarınızın satılması için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Dediğim gibi mantarınızı taze olarak satamazsanız da mantarı kurutarak, kurutulmuş mantar olarak değerinde satarız. Hiçbir şekilde zarar etme şansınız olmuyor. Sorun ve problem yaşamayacağınız şekilde organizasyonunuzu sağlıyoruz. Mantarınızı arzu ederseniz bize de satabilirsiniz. Bunu size yazılı olarak da taahhüt edebiliriz.

   Size yakın olan ve bağlantılı olduğumuz alıcıları tarafınıza liste halinde vereceğiz.

   Istiridye mantar yetiştiriciliği konusunda deneyimlerimizi sizinle memnuniyetle paylaşmak isteriz. Üretiminden, yer kurulumuna kadar ve satışı dahil her konuda size yol göstermek ve rehberlik etmek isteriz.

   Bizim işletmemizi ziyarete gelebilir ve yerinde görebilirsiniz. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızdan emin olabilirsiniz.
   Umarım sizi tatmin edecek bilgiler verebilmişizdir.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 8. ibrahim soyarslan diyor ki:

  Merhabalar,
  Sizden temin ettiğimiz istiridye mantar kompostları ile kaç kez hasat ala bilmekteyiz? Yani 40.000 TL maliyet ile anahtar teslim bir mantarhane aldık ve üretime başladık diyelim, bu kompostlar kaç kez ve yaklaşık kaç ton ürün verirler?
  Bir de bu konuda devlet destekleri var mıdır?
  Devlet destekleri için başvuru birey olarak mı yoksa şirket adına mı yapılıyor?
  Bu konularla ilgili bilgi aktarırsanız memnun olurum.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar İbrahim Bey
   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   İstiridye mantarı kompost’undan 3 defa mantar hasat edeceksiniz bu süreç takribi toplam 90 gün gibi bir süreçtir. Anahtar teslimi kurulumu gerçekleştirdiğimiz yalıtımlı istiridye mantar çadırı olan işletmelerde 3 defa yoğun miktarda ürün alacaksınız yani 3 flaş yaşayacaksınız ve 6 – 8 Ton arası istiridye mantarı hasadı yapacaksınız. Desteklemeler ve hibeler konusunda önümüzdeki aylarda başlayacak diye duyumlar alıyoruz. Avrupa birliği hibelerinden de bir Fon oluşturulmakta. Bu konuda grup danışmanlık isminde faaliyet gösteren Ahmet Aydınlı isimli beyefendiye ulaşabilir ve kendisine danışabilirsiniz. Devlet destekleri için bireysel mi yoksa şirket bazında mı başvuru yapmanız gerektiğini uzmanlara danışırsanız daha iyi olur. Bu konuda yorum yapmam doğru olmaz.
   Herkes uzmanı olduğu konuda konuşmalı düşüncesindeyim.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 9. Oguz diyor ki:

  Abdullah Bey Merhabalar
  Devren satılık tam donanımlı mantarhanelerden birini satın aldığım takdirde, bize kompost ve pazarlama konusunda yardımcı oluyor musunuz?
  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhabalar Oğuz Bey
   Devren satılık bir mantarhane satın alırsanız eğer bizden bilgi, Kompost ve danışmanlık konularında sınırsız destek alabilirsiniz, İstiridye mantar yetiştiriciliği konusunda deneyimlerimizi sizinle memnuniyetle paylaşmak isteriz. Üretiminden, devir alınan deponun optimizasyonu ve üretilen mantarın satışı dâhil her konuda size yol göstermek ve rehberlik etmek isteriz. Bundan da memnuniyet duyarız.

   Desteklemeler ve hibeler konusunda önümüzdeki aylarda başlayacak diye duyumlar alıyoruz. Avrupa birliği hibelerinden de bir Fon oluşturulmakta. Bu konuda grup danışmanlık isminde faaliyet gösteren Ahmet Aydınlı isimli beyefendiye ulaşabilir ve kendisine danışabilirsiniz.

   Üreteceğiniz mantarların, satışı konusunda sıkıntı yaşadığınızı varsayalım. Böyle bir durumda mantarınızın kurutmasını gerçekleştirip, kurutulmuş mantarınızı değerinde, zarar etmeden satıyorsunuz. Satış yapacağınız şirketleri ve şahısların bilgisini size veriyoruz. Sektörde 12 yıldır faaliyet göstermenin getirdiği avantajlarımız mevcut. Her şehirde mantarın toptan alım satımını yapan kişileri tanıyoruz. İletişim bilgilerini tarafınıza liste halinde iletiyoruz. Ürettiğiniz istiridye mantarını satacaksınız ki; bir sonraki dönemde bizden tekrar kompost alabilin. Bir daha ki dönemde kompost alacağınızdan dolayı mantarınızın satılması için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Dediğim gibi mantarınızı taze olarak satamazsanız da mantarı kurutarak, kurutulmuş mantar olarak değerinde satarız. Hiçbir şekilde zarar etme şansınız olmuyor. Sorun ve problem yaşamayacağınız şekilde organizasyonunuzu sağlıyoruz. Mantarınızı arzu ederseniz bize de satabilirsiniz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 10. SUUT ERGELDİ diyor ki:

  100 m2 istiridye mantar üretim deposu kurulum maliyeti nedir?
  Komple, herşey dahil fiyat nedir?
  Rica etsem bana bildirir misiniz lütfen.
  Üretilen mantarı nasıl satacağız?
  Mantarın KG fiyatı nedir?
  Size İZMİR-ALİAĞA dan yazıyorum.

 11. Ali Osman Ülkü diyor ki:

  Bursa’da öğretmenim. Bu konuda çok merak ve istekliyim. Bilgi almak istiyorum. Çok teşekkür ederim.

  1. seoadmin diyor ki:

   Ali bey, telefon numaranızı belirtmemişsiniz. Lütfen şirketimizi arayınız ya da telefon numaranızı tarafımıza iletiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından istediğiniz her konu size açıklanacaktır. Kendilerine her soruyu sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 12. Taner ERYAMAN diyor ki:

  Abdullah Bey Selam,
  Bende 300 m2 bir alanda bu işi yapmak istiyorum, ayrıca tesisinizi görmek, bilgi almak ve tanışmak isterim. Bana ulaşmanızı bekliyorum.
  Saygılar.
  T.ERYAMAN

 13. Abdullah ilhan AKSEKİLİ diyor ki:

  Merhaba
  İstanbul’da ikamet etmekteyim. Sizlerden istiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Abdullah Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 14. Abdullah ilhan AKSEKİLİ diyor ki:

  Merhaba
  İstanbul’da ikamet etmekteyim. Tesis kurulumu için neler yapmak gerekiyor? Gerekli eğitimler hakkında tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Abdullah Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.
   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 15. Servet merdin diyor ki:

  Merhaba,
  Ben istiritye mantarı yetiştirmek istiyorum. Satış pazarlama başta olmak üzere, her konuda bilgi almak istiyorum. Ayrıca Görüşebileceğim Nevşehir’de bu işi profesyonel yapan tanıdıklarınız var mı?

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Servet Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 16. ferit diyor ki:

  Mantar üretimi için devir aldığımız tesisin düzenlenmesi ve üretilen istiridye mantarın pazarlaması konusunda destek almak istiyoruz.

  1. seoadmin diyor ki:

   Merhaba Ferit Bey
   Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza her konuda bilgi vermek için ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Huzur Mantar – Abdullah Konak

 17. ankara ve civarında istiridye mantarı üretimine uygun devren satılık veya kiralık çiftlik mantarhane arıyorum 05330873607 saygılarımla

Sayfa başına git