mantar tohumu miseli

Mantar Tohumu Satın Alma

Mantar Tohumu Satın Alma

Mantar üreticileri için önemli noktalardan bir tanesi mantar tohumudur. Mantar yetiştiriciliğinde aslında pek çok önemli unsur bulunur. Bu unsurların arasında yer alan maddelerden bir tanesi de mantarcılığın tabi ki olmazsa olmazı mantar tohumu, bir diğer ismi ile mantar miseli dir. Öncelikle mantar yetiştiriciliği üzerine araştırma yapan ve bunu gerçek anlamda iş olarak yapmak isteyen kişilere mantar sektörünü kesinlikle tavsiye ederiz. Her ne kadar mantar üretimin şartları çok alışık olmadığımız bir terminolojiye sahip olsa da aslında gerekli koşullarında sağlanmasından sonra risk faktörü bulunmayan bir sektördür. İşini özenli yapan üreticiler bu işten çok güzel gelir elde edebilirler. Hatta pek çok üretici iş hacmini sürekli olarak genişletmektedir.

Mantar Tohumu Nereden Alınır?

Mantar üretimi yapılmadan önce hangi tür mantarın üretileceğine karar vermesi gerekmektedir. Son dönemlerde en popüler olan mantar türü kayın mantarı diğer ismi ile istiridye mantarıdır. Kayın mantarı hem üretici açığı olarak hem de satış fiyatı olarak kültür mantarına göre daha avantajlı noktadadır. Kayın mantarını ister mantar üretim çadırı içinde ister betonarme bina içinde yapın yada evinizin bodrumunda yapın her halükarda tohumu satın almanız gerekmektedir. Peki, mantar tohumu nereden satın alınır?  Buraya tıklayarak en kaliteli ve yüksek verimli tohumlarınızı alabilirsiniz. Aslında bu alanda hacim oldukça geniştir. Pek çok tohum satan firma bulunmaktadır. Fakat alınan tohumların kaliteli olması, mantar türünün genetik özelliklerine sahip olması verimli bir hasat dönemi için olmazsa olmazdır.

Tohum İçin İletişim Numarası:

0543 595 18 19

Mantar Tohumu Fiyatı

İstiridye mantarı yetiştirmek isteyen kişiler tohumlarını alacakları zaman bu alanda profesyonelleşmiş olan tohum üreticilerinden almalarını tavsiye ediyoruz. Mantar tohumu fiyatları ise türüne ve firmaya göre farklılık göstermektedir. İstiridye mantar tohumları şirketimizde 1 kilosunu 30 TL den satmaktayız.

Buna da Göz Atın

mantar kompost

Kompost Yapımında Soğuk Pastörizasyon Uygulaması

Soğuk Pastörizasyon Uygulaması Tarım ürünlerinin sofralara gelene kadar birçok kimyasala maruz kalması ve yıkanmasına rağmen …

17 yorumlar

 1. hobi olarak istiridye mantarı yetiştirmek istiyorum.ama bunu mayıs ayında mersindeki yazlığımda yapmak istiyorum.mantar miselleri şimdiden alsam olurmu miselleri gidinceye kadar nasıl saklıyabilirim mersine gidincemi alsam daha iyi olur beni bigilendirirseniz çok memnun olurum teşekkürler.

 2. Tohum nasıl ve nereden alabilirim

 3. Slm abi tel iletişim numara verirseniz arayıp konuşalım tohum hakında

 4. Satın almak istiyorum ama nasıl

 5. Satin almak istiyorum ama nerden alacam

 6. Kültür mantarı tohumu lazım fiati nedir nasıl alabiliriz.

 7. 3 kg almak istiyorum.kutukte yetistirmek icin.kullanma talimatiyla beraber.

  • Bende hobi olarak istiridye mantarı yetiştirmek istiyorum ama hiç bir bilgim yok yaoabilirmiyim siz değerli arkadaşlardan yardım bekliyorum selam ve dişiler Allah’a emanet olun inş

 8. 3kg mantar tohumu.almak istiyorum

 9. 1 kg istiridye mantari tohumu almak istiyorum

 10. 1 kg istiridye tohumu almak istiyorum

 11. Mantar yetiştirmeyi düşünüyorum köyde araştırma yaptım iyi bir kazanç güzel bir sektör

 12. Handan Akçagiller

  mantar tohumu siparişleri için ve istiridye mantarı siparişleri için burayı not alıyorum, umarım burdan alan arkadaşım gibi bende memnun kalırım, sevgiler diliyorum.

 13. Aldığım istiridye mantarı miselleri gayet memnun etti, ailecek teşekkür ediyoruz, yapacağınız mantar tohumu kampanyalarında bıraktığım e mailden bildirebilirsiniz. İyi günler.

  • Merhaba bizim de 12 donum bahcemiz var ama hic bilgi sahibi degilim bu konuda acaba yetistirebilirmiyim bende

 14. Bende mantar dogumu almak isdiyorum fakat nasil yedisdirecegimi bilmiyorum yaylada yerim var musait nasil ekicegim ordami ne olacak bilgi verirseniz memnun olurum

 15. Tohum alacaz arayın ne olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.