İstiridye Mantar Çadırı
İstiridye Mantar Çadırı

Mantarhane Kurulumu

MANTARHANE KURULUMUNDA NEDEN ERK MANTAR

1. Öncelikle kendi miselimizi üretebiliyoruz. Türkiye’de başka hiç bir firma kendi miselini üretmiyor.

2. Kullanmanızı tavsiye ettiğimiz Pamuk kompostudur, pamuk kompostu yüksek verimli ve kalitelidir. Hastalıklara karşı diğer hammaddelere göre hastalık ve enfeksiyonlara karşın daha dirençlidir. Hasatta elde edeceğiniz İstiridye mantar meyvaları daha lezzetli ve etlidir. Yapraklar daha kalındır.

3. Her 100 metre kare yalıtımlı istiridye mantar üretim çadırına 15 ton pamuk kompostu koymanızı tavsiye ediyoruz.

4. Bizim Çadırlarımızın ön ve arka duvarında da yalıtım malzemesi kullanılıyor. Kesinlikle yalıtım malzemesi olarak ambalaj malzemesi kullanılmıyor. Yalıtım malzemesi olarak 5 cm Taş Yünü veya 5 cm Cam yünü kullanılıyor. Uluslar arası kriterlere göre hareket ediliyor. Yalıtımın enerji tasarrufu için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu unsurlardan da kesinlikle taviz vermiyoruz.

5. Kurduğumuz istiridye mantar üretim çadırlarımızın içine ranza sistemi kuruyoruz. Askı sistemi yada piramit sistemi gibi ilkel konstrüksiyonların birçok dezavantajını yaşadık gördük. Bir tane doğru var. Piramit yada askı sistemi ise profesyonel olmayan uygulamalardır ve kesinlikle tesislerimizde kullanmıyoruz. İlk kurulum daha maliyetli gibi bir algı oluşsada inanın maliyet açısından fark yok denecek kadar az. Tercihimiz bu yönde. Askı siteminin ranza sistemine kıyasla kompost kapasitesi açısından oluşan fark sizin kazancınızı direk doğrudan etkilemekte. İçeriye 15 ton Kompost konulabilirken; askı sisteminde sadece 9 ton, piramit gibi üçgen sistem de ise her çadıra 8 ton kompost  yerleştirilebilmektedir. Kompostun azlığı çıkacak olan mantarı belirlemektedir. Az kompost, az mantar, az mantar düşük ciro demek oluyor.

BİZİ DİNLEMEDEN ASLA KURULUM YAPMAYIN YAPTIRMAYIN.

Buna da Göz Atın

mantar kompost

Kompost Yapımında Soğuk Pastörizasyon Uygulaması

Soğuk Pastörizasyon Uygulaması Tarım ürünlerinin sofralara gelene kadar birçok kimyasala maruz kalması ve yıkanmasına rağmen …

212 yorumlar

 1. 10 adet mantar serası almak istiyorum acil bilgi vermenizi rica ederim

  • Merhabalar Serap hanım
   Istiridye mantarı yetiştiriciliğini 12 Yıldır yapmaktayız. Sizin gibi bu işi yapmak isteyen herkese de yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin birçok şehrinde 800’den fazla üreticimiz faaliyet göstermekte ve bizler kendilerine her konuda destek sağlamaktayız.
   Mantarlar ​kon​​usunda​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

  • Merhabalar Serap hanım

   Sizinle​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   Mantarcılık hakkında ​geniş bilgi ​edinebileceğiniz Web – İnternet sitelerimiz​ aşağıda listelenmiştir. İncelemenizi tavsiye ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

  • Merhabalar Serap hanım

   Sizinle​ ​görüşmek için Telefon numaranızı ​tarafımıza iletirseniz görüşmek isteriz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 2. mrb bende mantarhane hakkında bilgi almak istiyorum

  • Merhabalar Mahmut bey

   İnternet sitemiz aracılığıyla tarafımıza yolladığınız e-maile istinaden size cevaben yazıyoruz.
   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 3. Yeni bir girişimci için 1 adet istiridye mantarhane üretim alanı ne kadar tutar? Ayrıca kaç metrelik yer lazım acaba?

 4. Sayın Erk Mantar Bey,

  Sitenizden bir adet deneme kiti satın aldım .

  1- Deneme kiti hakkında bilgi verir misiniz?
  2- Deneme kiti komposu (pamuktanmış) ile saman komposu arasında ne gibi üretim farklılıkları var?
  3- İstanbul’ da karanlık klimasız bir odada da yetiştirmeyi planlıyorum ?
  4 -100 m2 üretim yeri için yatırım maliyeti ne kadar olur? Maliyete karşılık kar ne kadar olur ?
  5- İstanbul için pazarlama durumu hakkında bilgi verir misiniz ? Üretilen mantarı kime satacağız siz alım garantisi veriyor musunuz? Kilosunu kaça alıyorsunuz?
  Nazik cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  iyi çalışmalar

  • Merhaba Olcay Bey,

   Sitemizden satın aldığınız deneme kitlerinizin hayırlı olsun.

   1- Kargonuz ile birlikte Deneme kiti hakkında size açıklayıcı bir döküman gönderilecek. Hobi denemek iti kullanım kılavuzu tarzında sizler için hazırladığımız döküman elinize geçtiğinde yapmanız gereken her şeyi öğrenmiş olacaksınız. Bilmeniz gereken her şey tarafınıza yazılı bir şekilde gönderilecektir.
   2- Pamuktan yapılan kompost ile saman kompostu arasında ki en önemli fark verim oranı konusunda. Pamuk hammaddesi işe yapılan kompostun suyu çok iyi absorbe edebilme özelliği sayesinde yüksek verimli kompost elde etmiş oluyoruz.
   3- Karanlık ve klimasız bir odada da hobi kiti ile yetiştirme yapmanız mümkün zira tarafınıza gönderilen kompostlar kuluçkası bitmiş vaziyette gönderilecektir.
   4 -100 m2 istiridye mantarı üretim yeri için yatırım maliyetiniz betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 30.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 40.000 TL’dir.
   5- Üretimini gerçekleştirdiğiniz birinci sınıf istiridye mantarının İstanbul Bayrampaşa YAŞ meyve ve sebze halinde alım satım mı gerçekleşmektedir. Sizin ürettiğiniz istiridye mantarının kime satılacağı konusunda size en yakın konumda olan mantar alım satımı Toptancılığı yapan kişilerin ve şirketlerin iletişim bilgileri tarafınıza verilecektir. Sezonun en düşük olduğu dönemlerde birinci sınıf istiridye mantarınız toptan kilogramı 4 TL’ye kadar düşmektedir. En yüksek sezon da ise kilogramını toptancıya 8 TL’ye satmaktayız.

   Şimdiden hayırlı olsun

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 5. Mantar işine girmek istiyorum aramanızı bekliyorum.

  • Merhabalar Aydın bey

   İnternet sitemiz aracılığıyla tarafımıza yazdığınız e-maile istinaden size cevaben yazıyoruz. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

   • Benide ararmısınız acele cvp bekliyorum

    • Merhaba Ahmet Bey
     Arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
     Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
     Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

     SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 6. Selamın Aleyküm bende bu konu hakkında bilgi almak hatta bu ısı yapmak istiyorum gereken bilgiyi ve yardımı verirseniz çok sevinirim ben samsun da yasıyorum mantarcılık ısını yapmak istiyorum bir ay içinde de bu tesisi kurmak yetiştirici olmak istiyorum. Teşekkür ederim

 7. Merak ettiğim bir konu var, oldu ya mantarın pazarlamasını yapamadık, siz satışta yardımcı oluyor musunuz yada böyle bir duruma her hangi bir taahhütünüz var mı? biz sizin ürününuzu satın alır diyebiliyor musunuz? Açıklarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

  • Merhaba Cem Bey

   Cem bey, telefon numaranızı belirtmemişsiniz. Lütfen şirketimizi arayınız yada telefon numaranızı tarafımıza iletiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından aranarak ve öğrenmek istediğiniz her konuyu size açıklayacaklar. Kendilerine her soruyu sorabilir ve cevap alabilirsiniz.
   Sorularınıza gelirsek; Üreteceğiniz mantarların, satışı konusunda sıkıntı yaşadığınızı varsayalım. Böyle bir durumda mantarınızın kurutmasını gerçekleştirip, kurutulmuş mantarınızı değerinde, zarar etmeden satıyorsunuz. Satış yapacağınız şirketleri ve şahısların bilgisini size veriyoruz. Sektörde 12 yıldır faaliyet göstermenin getirdiği avantajlarımız mevcut. Her şehirde mantarın toptan alım satımını yapan kişileri tanıyoruz. İletişim bilgilerini tarafınıza liste halinde iletiyoruz. Ürettiğiniz istiridye mantarını satacaksınız ki; bir sonraki dönemde bizden tekrar kompost alabilin. Bir dahaki dönemde kompost alacağınızdan dolayı mantarınızın satılması için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Dediğim gibi mantarınızı taze olarak satamazsanız da mantarı kurutarak, kurutulmuş mantar olarak değerinde satarız. Hiçbir şekilde zarar etme şansınız olmuyor. Sorun ve problem yaşamayacağınız şekilde organizasyonunuzu sağlıyoruz. Mantarınızı arzu ederseniz bize de satabilirsiniz. Bunu size yazılı olarak da taahhüt edebiliriz.

   Size yakın olan ve bağlantılı olduğumuz alıcıları tarafınıza liste halinde vereceğiz.

   Istiridye mantar yetiştiriciliği konusunda deneyimlerimizi sizinle memnuniyetle paylaşmak isteriz. Üretiminden, yer kurulumuna kadar ve satışı dahil her konuda size yol göstermek ve rehberlik etmek isteriz.

   Bizim işletmemizi ziyarete gelebilir ve yerinde görebilirsiniz. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızdan emin olabilirsiniz.
   Umarım sizi tatmin edecek bilgiler verebilmişizdir.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

   • Merhaba
    1- ben afyonun bir köyüne 100 m2 bir çadır kurdursam. size maliyeti ne olur?
    2- buradan ne kadar zamanda urun alırım ve afyonda nereye satabilirim?
    3- bu tesisimden ayda kazancım ne olur ?
    4- Giderim ne olur?
    lütfen bana ulaşın.

 8. ibrahim soyarslan

  Merhabalar,
  Sizden temin ettiğimiz istiridye mantar kompostları ile kaç kez hasat ala bilmekteyiz? Yani 40.000 TL maliyet ile anahtar teslim bir mantarhane aldık ve üretime başladık diyelim, bu kompostlar kaç kez ve yaklaşık kaç ton ürün verirler?
  Bir de bu konuda devlet destekleri var mıdır?
  Devlet destekleri için başvuru birey olarak mı yoksa şirket adına mı yapılıyor?
  Bu konularla ilgili bilgi aktarırsanız memnun olurum.

  • Merhabalar İbrahim Bey
   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   İstiridye mantarı kompost’undan 3 defa mantar hasat edeceksiniz bu süreç takribi toplam 90 gün gibi bir süreçtir. Anahtar teslimi kurulumu gerçekleştirdiğimiz yalıtımlı istiridye mantar çadırı olan işletmelerde 3 defa yoğun miktarda ürün alacaksınız yani 3 flaş yaşayacaksınız ve 6 – 8 Ton arası istiridye mantarı hasadı yapacaksınız. Desteklemeler ve hibeler konusunda önümüzdeki aylarda başlayacak diye duyumlar alıyoruz. Avrupa birliği hibelerinden de bir Fon oluşturulmakta. Bu konuda grup danışmanlık isminde faaliyet gösteren Ahmet Aydınlı isimli beyefendiye ulaşabilir ve kendisine danışabilirsiniz. Devlet destekleri için bireysel mi yoksa şirket bazında mı başvuru yapmanız gerektiğini uzmanlara danışırsanız daha iyi olur. Bu konuda yorum yapmam doğru olmaz.
   Herkes uzmanı olduğu konuda konuşmalı düşüncesindeyim.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 9. Abdullah Bey Merhabalar
  Devren satılık tam donanımlı mantarhanelerden birini satın aldığım takdirde, bize kompost ve pazarlama konusunda yardımcı oluyor musunuz?
  Teşekkürler, iyi çalışmalar.

  • Merhabalar Oğuz Bey
   Devren satılık bir mantarhane satın alırsanız eğer bizden bilgi, Kompost ve danışmanlık konularında sınırsız destek alabilirsiniz, İstiridye mantar yetiştiriciliği konusunda deneyimlerimizi sizinle memnuniyetle paylaşmak isteriz. Üretiminden, devir alınan deponun optimizasyonu ve üretilen mantarın satışı dâhil her konuda size yol göstermek ve rehberlik etmek isteriz. Bundan da memnuniyet duyarız.

   Desteklemeler ve hibeler konusunda önümüzdeki aylarda başlayacak diye duyumlar alıyoruz. Avrupa birliği hibelerinden de bir Fon oluşturulmakta. Bu konuda grup danışmanlık isminde faaliyet gösteren Ahmet Aydınlı isimli beyefendiye ulaşabilir ve kendisine danışabilirsiniz.

   Üreteceğiniz mantarların, satışı konusunda sıkıntı yaşadığınızı varsayalım. Böyle bir durumda mantarınızın kurutmasını gerçekleştirip, kurutulmuş mantarınızı değerinde, zarar etmeden satıyorsunuz. Satış yapacağınız şirketleri ve şahısların bilgisini size veriyoruz. Sektörde 12 yıldır faaliyet göstermenin getirdiği avantajlarımız mevcut. Her şehirde mantarın toptan alım satımını yapan kişileri tanıyoruz. İletişim bilgilerini tarafınıza liste halinde iletiyoruz. Ürettiğiniz istiridye mantarını satacaksınız ki; bir sonraki dönemde bizden tekrar kompost alabilin. Bir daha ki dönemde kompost alacağınızdan dolayı mantarınızın satılması için her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Dediğim gibi mantarınızı taze olarak satamazsanız da mantarı kurutarak, kurutulmuş mantar olarak değerinde satarız. Hiçbir şekilde zarar etme şansınız olmuyor. Sorun ve problem yaşamayacağınız şekilde organizasyonunuzu sağlıyoruz. Mantarınızı arzu ederseniz bize de satabilirsiniz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 10. 100 m2 istiridye mantar üretim deposu kurulum maliyeti nedir?
  Komple, herşey dahil fiyat nedir?
  Rica etsem bana bildirir misiniz lütfen.
  Üretilen mantarı nasıl satacağız?
  Mantarın KG fiyatı nedir?
  Size İZMİR-ALİAĞA dan yazıyorum.

 11. Ali Osman Ülkü

  Bursa’da öğretmenim. Bu konuda çok merak ve istekliyim. Bilgi almak istiyorum. Çok teşekkür ederim.

  • Ali bey, telefon numaranızı belirtmemişsiniz. Lütfen şirketimizi arayınız ya da telefon numaranızı tarafımıza iletiniz. Uzman arkadaşlarımız tarafından istediğiniz her konu size açıklanacaktır. Kendilerine her soruyu sorabilir ve cevap alabilirsiniz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 12. Abdullah Bey Selam,
  Bende 300 m2 bir alanda bu işi yapmak istiyorum, ayrıca tesisinizi görmek, bilgi almak ve tanışmak isterim. Bana ulaşmanızı bekliyorum.
  Saygılar.
  T.ERYAMAN

 13. Abdullah ilhan AKSEKİLİ

  Merhaba
  İstanbul’da ikamet etmekteyim. Sizlerden istiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim

  • Merhaba Abdullah Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

   • Ahmet murat demir

    Ben istanbulda yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim İyi çalışmalar dilerim

 14. Abdullah ilhan AKSEKİLİ

  Merhaba
  İstanbul’da ikamet etmekteyim. Tesis kurulumu için neler yapmak gerekiyor? Gerekli eğitimler hakkında tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

  • Merhaba Abdullah Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 15. İbrahim özyürük

  Bodrum’da bulunan arazimizde mantar yetiştirmek istiyoruz hiç bilgimiz yokYatırım veiş yürüyüşü ile pazarlama Hakkı’nda ön bilgi verirmişsiniz?teşekkürler

  • Merhaba İbrahim Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı gerekli iklim şartları sağlandığında maliyeti az, verimi ve kar marjı yüksek ve lezzetli bir mantar türüdür.
   Biz kurduğumuz sistemlerle ve sonrasında verdiğimiz destekle istiridye mantarı üretimi için gerekli iklim koşullarını sağlamanızı sağlıyoruz.
   Pazar konusunda sizi bölgenizde bulunan pazarcılarla tanıştırıyoruz.Eğer yine de ürünlerinizi satamazsanız elinizdeki istiridye mantarlarını biz satın alıyoruz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 16. Merhabalar. Mantar yetiştirmeye başlamak istiyorum ama hangi yolları tek tek izlemem gerektiği konusunda eksiğim bu konular hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim. Kolay gelsin

  • Merhaba Hakan Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 17. Merhaba
  Biz izmirde 2 ortak bu isi yapmak istiyoruz.Fakat calistigimiz icin sadece cumartesi ve pazar gunumuz bos haftada 2 gun bakim icin yeterli olurmu?
  Bilgi verieseniz sevinirim.
  Saygılarımla iyi calismalar.

  • Merhaba Mehmet Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğinin bakım aşamasında hergün 2 saat ilgilenmeniz gerekmektedir.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 18. 100m2 bır cadırın malıyetı 40bın tl yazmıssınız yanlıs anlamadıysam.
  anahtar teslım derken klıma raflar vs gereklı araclar eksra ucretemı tabı ve kurulacak cadırın duzenlenmesı kıme aıt beton plakaj bısey dokulmesı lazmmı arazı bıraz meyıllıyse napacaz

  • Merhaba Ercüment Bey,

   100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Bunların dışında elektrik, su ve zemin betonu gibi altyapı hazırlıklarını sizin yapmanız gerekiyor.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 19. Merhaba,
  Ben istiritye mantarı yetiştirmek istiyorum. Satış pazarlama başta olmak üzere, her konuda bilgi almak istiyorum. Ayrıca Görüşebileceğim Nevşehir’de bu işi profesyonel yapan tanıdıklarınız var mı?

  • Merhaba Servet Bey

   Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 20. Mantar üretimi için devir aldığımız tesisin düzenlenmesi ve üretilen istiridye mantarın pazarlaması konusunda destek almak istiyoruz.

  • Merhaba Ferit Bey
   Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza her konuda bilgi vermek için ulaşacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 21. İstiridye mantarı yetiştirmek istiyorum. Bilgi verebilr misiniz?

  • Merhaba Özlem Hanım,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 22. Ankara’da mantar üretmek istiyoruz. Konuyla ilgili geniş bilgi verirmisiniz? Bekliyorum

  • Merhaba Ali Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 23. şükrü bayramoğlu

  Ankara ve civarında istiridye mantarı üretimine uygun devren satılık veya kiralık çiftlik mantarhane arıyorum. Saygılarımla

 24. mantar üretimi için 20 ton kompost aldık diyelim 20 ton kompostdan kaç ton mantar elde edebiliriz

  • Merhaba Mustafa Bey,
   20 ton istiridye mantarı kompostundan 3 ayda %30 verimle minimum 6 ton istridye mantarı üretebilirsiniz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 25. Ben bu işi Kocaeli’de yapmayı düşünüyorum arayıp bilgi verir misiniz?

  • Merhaba Bilal Bey
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 26. Nuh Merzifonluoğlu

  Merhabalar.
  Ben Adana Bölgesinde istiridye mantar yetiştiriciliği yapmak istiyorum. Tesis Kurulumu ve Satış Destek konusunda bilgi vermenizi rica ederim.

  • Merhaba Nuh Bey
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 27. Apartman dairesinde mantar üretimi yapmak istiyorum. Ortalama kurulum maliyetim ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Merhaba Bahadır Bey
   Apartman dairesinde ancak hobi amaçlı mantar üretimi yapabilirsiniz. Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 28. İyi Akşamlar
  Bana yardımcı olmanızı istiyorum. Yetiştirmek istiyorum. Deneylerimi hala yapmaktayım. Bana yardımcı olursanız ne kadar bu işi istediğimi ve ne kadar çaba sarf etiğimi göreceksiniz. Lütfen yardımcı olun.

  • Merhaba Recep Bey

   Personelimiz mantar yetiştiriciliğinin konusunun her alanı hakkında tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 29. Deneyim için Afyon’a 1 tane kompost göndermenizi istesem daha sonrada bir mantarhane kurduktan sonra bütün kompostları da sizden alacağıma garanti etsem. Yardımcı olursanız mutlu olurum

  • Merhaba Recep Bey
   Elbette ki gönderebiliriz.
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 30. Ben mantar üretimi yapmak istiyorum. Çadırın maliyeti ne olur? 20 ton gibi ürün elde etmek için ne kadar alan gerekli? Açık alanda ağaçsız bir tarlam var. Yerim geniş fakat çadır maliyeti, üretim giderleriyle alakalı yüzeysel bir bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum. Üretime başlayacak bir durumda olacak bir tesis 150m2 bir çadır ne kadar ürün verir? Maliyeti nedir? Isparta’da pazarı var mıdır? Isparta Şarkikaraağaç için sizden e-mail bekliyorum.

  • Merhaba Hülya Hanım
   Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza her konuda bilgi vermek için ulaşacaktır, bilginize.
   Hayırlısı olur inşallah.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 31. Ben mantar üretimi yapmak istiyorum. Çadırın maliyeti ne olur? 20 ton gibi ürün elde etmek için ne kadar alan gerekli? Açık alanda ağaçsız bir tarlam var. Yerim geniş fakat çadır maliyeti, üretim giderleriyle alakalı yüzeysel bir bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum. Üretime başlayacak bir durumda olacak bir tesis 150m2 bir çadır ne kadar ürün verir? Maliyeti nedir? Isparta’da pazarı var mıdır? Isparta Şarkikaraağaç için sizden e-mail bekliyorum.

  • Merhaba Hülya Hanım
   Tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
   Personelimiz 48 saat içerisinde tarafınıza her konuda bilgi vermek için ulaşacaktır, bilginize.
   Hayırlısı olur inşallah.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 32. Merhaba Abdullah Bey
  Ben Mevlüt Aydoğdu Konya Akşehir’de yaşıyorum çiftçilikle uğraşıyorum. Sebze haşhaş ve buğday yetiştiriciliği yapıyorum. mantar yetiştiriciliğini bir arkadaşım aklıma düşürdü ve bende de merak başladı üretime uygun 500m2 alanım var evimin hemen yanında bu bos alan bu konu hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 33. Merhaba, bende bu işe girmek ve kendi işimle ilgilenmek istiyorum. Bir sermayem yok. bu konuda da yardımcı oluyor musunuz? Bilgi almak istiyorum. Arayabilirseniz çok sevinirim.

  • Merhaba Ercan Bey,
   İstiridye mantar üretiminin her aşamasında sizlere adım adım destek ve yardımcı olmak isteriz. Fakat maalesef banka faaliyeti göstermemekteyiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 34. Merhaba, ben Mehmet YILDIZ, Makine Mühendisiyim ve devlet kurumunda işçi-mühendis olarak çalışmaktayım. Afyonkarahisar’da ikamet etmekteyim. Mantar üretimi konusunda uzun süren araştırmalarım sonunda ki bu yaklaşık 1 sene sürdü, Abdullah Bey ve Şirketi hakkında olumlu şeyler duydum. Bu konu ile alakalı gerek üretim tesisi ve gerekse diğer teçhizatları araştırdım ve maliyet olarak yansımasını buldum. Üretim ve tesis konusundan çok malumunuz satış ve pazarlama konusunda sıkıntılarım ve endişelerimin olduğunu söylemek isterim. Hatta rahatsız etmemek koşulu ile sizin tesisinizi gezmek, görmek ve yerinde bilgi almak niyetindeyim. Başlangıç olarak küçük bir tesis ile başlayarak kazanç ve gider durumunu göz önüne alıp inceledikten sonra büyütmek niyetindeyim. İnternet sitenizde yer alan üretim miktarlarına bakarak yaklaşık bir maliyet çıkardım ve çıkan sonucun cazibesi ile mest oldum. Ancak durum teoride olduğu kadar acaba pratikte de olabilir mi? üretim olursa satış ve pazarlama olabilir mi? Merak ettiğim bu konular için 5.12.2015 cumartesi veya 6.12.2015 pazar günleri dâhilinde görüşmek isterim. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 35. TKDK için Elazığ’da orman köyünde, başvuruda bulunmak istiyorum. 5000 m2 alana kurulum maliyeti, proje hazırlama ve üretim bağlantısı için görüşebilir miyiz?

  • Merhaba Rahmi Bey
   TKDK kurumuna başvurular konusunda Danışman Şirketlerden yardım almanız ve profesyonel destek ile proje hazırlanmanız daha başarılı bir yol izlemiş olursunuz.

 36. Bursa’da üretim yapmak istiyorum, bilgi almak istiyorum. İlginize teşekkür ederim.

  • Merhaba Ömer Bey
   İstiridye mantarını istediğiniz her yerde yetiştirebilirsiniz. Yeter ki şartları sağlayın. Şartların sağlanması da zor değil. Lütfen bizi arayınız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 37. Merhaba
  Ben mantar yetiştiriciliği hakkında bilgi almak istiyorum müsait bir yerim var. Yeni girişimciyim. Bilgi için yardımcı olursanız sevinirim.

  • Merhaba Resul Bey,
   İstiridye mantar üretiminin her aşamasında sizlere adım adım destek ve yardımcı olmak isteriz. Her konuda bizlere danışabilirsiniz. Eğer ki bizleri işletmemizde Denizli’de ziyaret etmek isterseniz, ziyaretinizi memnuniyetle bekliyoruz. İstiridye mantarını istediğiniz her yerde yetiştirebilirsiniz. Yeter ki şartları sağlayın. Şartların sağlanması da zor değil. Lütfen tarafımıza ulaşınız.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 38. Bu işi yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Önce küçük çapta bu iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Merhaba Bilal Bey
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacaktır, bilginize.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 39. Evime yakın 150 m2 lik bir alanda düzgün nem ve klima sistemi kurarak mantar üretmek istiyorum tesisi kurmak için yardım edecek maliyet çıkarak bana yardım edecek var mı

  • Merhaba Kadir Bey,
   100 m2’lik bir kayın mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 40. istiridye mantarı yetiştirip satmak istiyorum bu konu hakkında bilgi almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum EMRE KANTAROGLU

  • Merhaba Zafer Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 41. merhaba iyi aksaşmlar mantar sektörüne girmek istiyorum. sizden bilgi almak istiyorum.

  • Merhaba Varol Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 42. rıdvan yıldızöz

  Merhabalar. Bu istiridye mantarı yetiştiriciliğini yapmak istiyoruz. Bize yardımcı olursanız çok seviniriz

  • Merhaba Rıdvan Bey
   Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İstiridye mantar yetiştiriciliği konusunda tam destek vermek isteriz.
   Personelimiz her konuda tarafınıza bilgi vermek için sizi 48 saat içerisinde arayacak.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 43. Kültür ve yaprak mantarhaneleri için gerekli olan malzemelerini http://www.mantarsepetim.com adlı sitemizde bulabilir fiyat ve ürün hakkında bilgiler almak için arayabilirsiniz. 1990’dan bu güne üretimini yapmakta olduğumuz mantarı ve malzemelerini edindiğimiz tecrübelerle açıklar ve yardımcı oluruz.

  • kahramanmaraşta üretim yapmak istiyorum gerek üretim gerekse işin devamlılığı açısından desteklerinizi bekliyorum

   • Merhaba Ayhan Bey,
    İstiridye mantarı yetişitiriciliği ve pazarlaması konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

    Ticari olarak istiridye mantarı yetiştirmek istiyorsanız 100 metrekarelik bir alanda bu işe başlayabilirsiniz.
    Ticari olarak yetiştirmeden önce denemek isterseniz evde mantar yetiştirme seti alıp küçük bir alanda istiridye mantarı yetiştirebilirsiniz.

    100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

    Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
    Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
    Lambalar,
    Ranzalar,
    Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
    Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
    Nemlendirme Fıskiyeleri

    Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.

    Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

    SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 44. merhaba ben malatya da istiridye mantarı yetiştirmek istiyorum ancak pazarlama meselesi nasıl olacak malatya dan ürünleri nereye göndereceğim ve gönderi ücreti meselesi vs bu konular kafamı karıştıyor.

  • Merhaba Harun Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı yetiştirme sisteminizi biz kurduysak veya tohum ve kompostlarınızı bizden aldıysanız biz sizi bölgenizde bulunan pazarcılarla tanıştırıyoruz. Ürünlerinizi yine de satamazsanız biz satın alıyoruz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 45. Merhaba bu iş için sizleri ziyaret etmek istiyorum.

  • Merhaba Yılmaz Bey,
   Buyrun gelin sizi misafir edip ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 46. KEMA VOLKAN ÖZPULAT

  MERHABA
  100 mt2 lik sızın kurdugunuz tesıse 20 ton kompost yerleştırılebılır demıssınız
  peki 20 tonluk kompostun 1 yıl içerisindeki gerı donusu nedır
  1 yılda nekadar mantar uretılebılır ve kompostun kullanım suresı nedır

  • Merhaba Volkan Bey,
   20 tonluk komposttan %30 verimle 3 ayda ortalama 6 ton istiridye mantarı elde edersiniz.
   6 ton istiridye mantarını minimum 5 TL’den satarsınız. Bu hesapla 3 ayda elde edeceğiniz minimum net kar 3 bin ile 5 bin lira arasındadır.
   Bu da yılda 12 bin ile 20 bin arasında net kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir.
   Kompostlarınızı her 3 ayda bir yenilemeniz gerekmektedir.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 47. Ben balıkesirde ikamet etmekteyim.İstiridye mantarı yetiştiriciliği yapmak istiyorum.ziraat müh.bahçe bitkileri bölümü mezunuyum.bana denemek için kompostunuzdan gönderirmisiniz.çok heycanlıyım.şimdiye kadar hiç yapmadım….tedirginim aslında ama deneme olarak görmek istiyorum.daha sonra bu işi yapmk istiyorum.bana yardımcı olurmusunuz….

  • Merhaba Dudu Hanım,
   Öncelikle istiridye mantarı yetiştirme kararınızdan dolayı tebrik ederiz.
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı üretimini denemek ve bu konuda tecrübe kazanmak için evde mantar yetiştirme seti(hobi kiti) almanızı tavsiye ederiz.
   Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 48. İstiridye Mantarı Yetiştirmek İstiyorum

  • Merhaba Yeter Hanım,
   Öncelikle sizi istiridye mantarı yetiştirmeye karar verdiğiniz için tebrik ederiz.
   İsterseniz istiridye mantarı üretimini denemek için evde mantar yetiştirme seti (hobi kiti) alabilirsiniz.
   Hobi kitinin yanında istiridye mantarı yetiştirme klavuzu da gönderiyoruz.
   Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 49. Mücahit bağımsız

  Merhabalar ben 300 m2 mantarhane açmak istiyorum ve
  Bunu nasıl açarım projesini hazırlarım ve devlete sunacağım acaba bana kredi verip ve destek sağlar mı ve uretecegim mantarları satmama yardımcı olurmu

  • Merhaba Mücahit Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ile ilgili devletten alabileceğiniz hibe hakkında bilgi almak için https://www.istiridyemantari.net adresini ziyaret edebilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 50. kktc2ye (kuzey kıbrıs türk cumhuriyetine) de tesis kuruyor musunuz acaba. kuruyorsanız fiyatlarınız nedir acaba. bilgi verebilir misiniz.

  • Merhaba Uğur Bey,
   Elbette KKTC ye de tesis kuruyoruz.

   Nakliye masraflarını karşıladığınız takdirde ücretlendirmemiz aşağıdaki şekildedir :

   100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 51. Merhabalar mehmet bey ben hatay /antakyadan aramaktayım istiridye mantarı üreticisi olmak istiyorum hale hazırda çiftçilik yapmaktayım üretim yeri olarak düşündüğüm yer olarak hale hazırda üç ayrı odadan oluşan ortalama 70 metrekarelik bir yerim var burası üretim için hazırlana bilirmi ve yaklaşık maliyeti ne olur yada sizin hazırlayacağınız 60 metrekarelik bir çadırın maliyeti ne kadar olur beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim ayrıca tesisinize gelip yerinde bilgi almakta istiyorum saygılar

  • Merhaba Halil Bey,
   İstiriridye mantarı yetiştiriciliği ile ilgili bilgi vermek için arkadaşlarımız sizi 48 saat içinde arayacak.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 52. Mantar için devlet hibe veriyor mu veriyorsa nereden ve nasıl basvurabiliriz adayımız var büyük çaplı mantarhane düşünüyoruz yardımcı olur musunuz

  • Merhaba Nursel Hanım,
   Arkadaşlarım detaylı bilgi için sizi 48 saat içinde arayacak.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 53. merhabalar ben ağrı ılı sınırlarında bır mantarhane kurup bu işi yapmak ıstıyorum. Bu işi yapmak için mevsim şartları çok etkılıyor mu ? ayrıca yaptıgınız mantarhane projelerıne ait görselleriniz mevcut mu doğuya hizmetinız var mı ?

  • Merhaba Emrah Bey,
   İstiridye mantarı üretimi için en önemli unsur iklim şartlarıdır.
   Biz kurduğumuz mantarhane ile bu iklim şartlarını sağlıyoruz.
   Türkiye’nin heryerine hizmet veriyoruz.
   Arkadaşlarım bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacak.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 54. Ben gaziantepte mantar uretimi yapmak istyorum mantar ureticiligi okudum benim tesis olarak sizden istedigim eski bir fabrikam var bu alani degerlendirerek havalandirma,nemlendirme,raf sistemini kurmanizi isteyecektim mekan olarak ustu kapali yerimiz var o mekani uretime hazir hale getirebilecek sekilde hazirlamaniz boyle bir calismaniz mumkunmudur,cevap verirseniz sevinirim…

  • Merhaba Onur Bey,
   Arkadaşlarım istiridye mantarı üretimi ile ilgili bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacak.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 55. Detaylı bilgi için ararmısjnız?

  • Merhaba Himmet Bey,
   İstiridye mantarı üretimi ile ilgili detaylı bilgi vermek için arkadaşlarım 48 saat içinde sizi arayacak.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 56. 4 arkadaş istiridye mantarı üretmek istiyoruz.cok fazla vilbilgimiz yok bu konuda. Bana ulasirsaniz çok memnun olurum

  • Merhaba Şenol Bey,
   İstiridye mantarı üretimi ile ilgili bilgi vermek için arkadaşlarım 48 saat içinde sizi arayacak.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 57. guzel yazi ile bilgilendirme yapiliyor fakat size ulasmak cok zor benimle irtibata gecerseniz sevinirim

  • Merhaba Mecit Bey,
   Arkadaşlarım 48 saat içinde sizinle iletişime geçecek.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 58. Türkiyenin heryerinde tesis kurulumu yapıyormusunuz?

  • Merhaba Hasan Hüseyin Bey,
   Tabi ki Türkiye’nin heryerine kurulum yapıyoruz.
   Detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden veya 0 850 304 70 76 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 59. Merhabalar çadır sistemi hakkında bilgi edinmek istiyorum geri dönerseniz memnun olurum

  • Merhaba Tolga Bey,
   Arkadaşlarım bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacaklar.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 60. bende bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ins verdiğiniz bilgilerden istifade ederiz..

  • Merhaba Mehmet Bey,
   Arkadaşlarım bilgi vermek için sizi 48 saat içinde arayacaklar.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 61. Iyi gunler ben istiridye mantarı yetiştiriciliği yapmak istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

  • Merhaba Alican Bey,
   Ticari olarak istiridye mantarı yetiştirmek istiyorsanız 100 metrekarelik bir alanda bu işe başlayabilirsiniz.
   Ticari olarak yetiştirmeden önce denemek isterseniz evde mantar yetiştirme seti alıp küçük bir alanda istiridye mantarı yetiştirebilirsiniz.

   100 m2’lik bir istiridye mantarı üretim tesisi kurulum maliyeti betonarme bir bina içinde yapılacak kurulumda 22.000 TL ya da yalıtımlı istiridye mantarı üretim çadırında ise 30.000 TL’dir.

   Çadır Malzeme Listesi şöyledir:
   Yalıtımlı mantar üretim Çadırı
   Lambalar,
   Ranzalar,
   Tavan tipi kanallı Klima 60.000 BTU,
   Havalandırma Petek’i ve Havalandırma Fanı,
   Nemlendirme Fıskiyeleri

   Evde mantar yetiştirme setini https://www.mantarsepetim.com/detay/evde-mantar-yetistirme-seti-hobi-deneme-kiti/30.1449755775_9BBt.267 adresinden temin edebilirsiniz.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 62. bilgi almak itiyorum

  • Merhaba Yakup Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda bilgi vermek için arkadaşlarımız sizinle 48 saat içinde iletişime geçecekler.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 63. Merhaba;
  Kültür mantarı yetiştiriciliği hakkında bilgi toplamaya çalışırken istiridye mantarını da gördüm. 300 m2 kadar depom var yetiştiricilik hakkında çok bilgiye sahip değilim sadece aklım da bir fikir olarak var maliyetleri az çok okuyup bilgi sahibi oldum ancak bu yatırımı yaptıktan sonra pazar sıkıntım olur mu diye merak ediyorum bilgi verir seniz sevinirim.

  • Merhaba Aykut Bey,
   Biz sizi bölgenizde bulunan pazarcılarla tanıştırıyoruz. Eğer ürünleriniz yine de satılmazsa elinizdeki istiridye mantarlarını biz satın alıyoruz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 64. Sadece pamuk kompostumu var elinizde…?

  • Merhaba Erhan Bey,
   Evet sadece pamuk kompostu üretmekteyiz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 65. meraba ıstanbulda yasıyorum bende istirid ye mantarı yetıştırmek istiyorum yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekurler.

  • Merhaba Haydar Bey,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Öncelikle,
   İstiridye mantarı yetiştiriciliğini ticari olarak mı yapacaksınız yoksa hobi amaçlı mı?
   Ticari olarak yapacak iseniz bina içinde mi yoksa yalıtımlı çadır sistemi ile mi yapacaksınız?
   İstiridye mantarı yetiştirmek için ne kadar alanınız var?
   sorularının yanıtlarını bize gönderirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 66. Ankara’da İstiridye mantar işine girmek istiyorum. Yer konusunda ve üretim maliyetleri ve ilk hasat süreci hakkında bilgi almak istiyorum.

  • Merhaba Latife Hanım
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size adım adım yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Bu konular ile ilgili detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 67. Merhabalar konu ile ilgili bende bilgi almak istiyorum. Gaziantep’te yetiştirmeyi düşünüyoruz.

  • Merhaba Mustafa Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 68. Merhaba. Yaklaşık 2 ay önce İstiridye mantarı yetiştirmeye başladım ve sonucu gayet mükemmel oldu. daha önce hiç tatmadığım bir tat oldu bu benim için. kendi çabalarımla yaklaşık 10 çuvalla başladım fakat ben daha da artırmak istiyorum ve yaşadığım yerde bu mantar çeşidini yaymak istiyorum.

 69. Merhaba bende mantar işini yapmak istiyorum benimle iletişime geçermisiniz.

  • Merhaba Tayfun Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 70. İyi çalışmalar isdirtye mantar çadırı kurdurmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  • Merhaba Şener Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 71. Merhaba Abtullah bey ben istiridye mantarı yetiştirmek istiyorum mevcut 110 metre kare yerim içinde bana yardımcı olurmusunuz

  • Merhaba Nurdan Hanım
   Tabiki istiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Arkadaşlarımız bu konuda detaylı bilgi vermek için 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 72. merhabalar ben orduda bu işi yapmak istiyorum. mantarhane kurulumunda gönderdiğiniz kompostlar sarılmış olarak mı gönderiliyor acaba? iyi günler

  • Merhaba Nihat Bey
   Hayır mantarhane kurulumunda gönderilen kompostlar sarımını tamamlamamış kompostlardır.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 73. betonarme binanın üretim için kurulumunda fiyata kompost dahil mi

  • Merhaba Nihat Bey
   Evet bina içi mantarhane kurlumunun fiyatına kompostlar da dahildir.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 74. Bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba Gökhan Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği ve pazarlaması konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   Bu konu hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 75. Merhaba ben bu mantarı Rize de yetistirebilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

  • Merhaba Ercan Bey
   Kurduğumuz mantarhane sistemleri sayesinde istediğiniz her bölgede istiridye mantarı yetiştirebilirsiniz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 76. İYİ GÜNLER SİZCE BETONARME Bİ TESİSMİ DAHA VERİMLİ OLUR YOKSA CADIRMI ? ELDE EDİLECEK ÜRÜNÜDE FARK YARATIRMI ?

  • Merhabalar
   Çadır sistemi bina içi sistemlerden daha verimli olduğundan çadır sistemini tavsiye ediyoruz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 77. MANTARHANE YAPMAK İÇİN KAÇ DÖNÜM ARAZİ LAZIM.ÜRETTİĞİMİZ MALI SİZ Mİ ALIYORSUNUZ YOKSA BİZ Mİ PAZARLIYORUZ.NE KADAR ARAYLA KOMPOST DEĞİŞTİRİLİYOR.CEVAP BEKLİYORUM

  • Merhaba Sami Bey
   İstiridye mantarı üretim tesisi kurmak için standart olarak minimum 100 metrekarelik bir arazi olması gerekmektedir.
   Kurulum bizim tarafımızdan yapıldığı takdirde biz sizi bölgenizdeki pazarcılarla tanıştırıyoruz ürünleriniz satamadığınız takdirde elinizdeki istiridye mantarlarını biz alıyoruz.
   Her 3 ayda bir kompostu değiştirmeniz gerekmektedir.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 304 70 76 veya 0 532 465 47 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 78. Merhabalar. İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında sizlerin bilgisine ihtiyacım var yardımcı olursanız seviniri. İyi çalışmalar

  • Merhaba Seçkin Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 79. şükrü aydın

  izmitde arazim var bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  • Merhaba Şükrü Bey
   Tabiki istiridye mantarı yetiştiriciliği konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi vermek için arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 80. serhat Kılıçarslan

  Bu numaradan bana ulaşabilir misiniz? Kolay gelsin.

  • Merhaba Serhat Bey
   Uzman arkadaşlarımız 48 saat içinde sizinle iletişime geçecekler.
   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 81. ömür öztürk

  bize sağladığınız kompostun kaç ay ömrü var

  • Merhaba
   İstiridye mantarı kompostunun ticari ömrü 3 aydır.

   Detaylı bilgi almak için 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 82. Mantar yetiştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 83. Merhabalar Öncelikle sizlere hayırlı işler diliyorum. Ben kayseri de yaşıyorum ve bu işi yapmakta olan arkadaşımın önerisiyle bu işe girmek istiyorum. 100 m2’lik araziye sahibim. Çadır almak, sistemi kurmak, işe bir an önce başlamak istiyorum. 10.000 tl’lik bir peşinatla taksitlendirme yapabiliyor musunuz? onu öğrenmek istiyorum. teşekkür ederim.

 84. Mantar çadırını anahtar teslim veriyorsunuz? merak ettigim konu benim yerim yok, siz herhangi bir yere kurup bizde sizden orayı satın mi alıyoruz? tek bunu anlamadım açıklar misiniz?

 85. Merhaba 4 Çadır mantarhane kurmayı planlıyoruz. Tek sorunumuz pazarlamak, bize nasıl yardımcı olursununuz?

 86. Kompostun tonu ne kadar 100 m2 alana kurulan 15 tonluk kompostun bize maliyeti ne olur 3 ayda bir

 87. İyi günler
  Bu istiridye mantarını yetiştireceğim yer konusunda sorunum var. Daha farklı bi şekilde yetiştiricilik yapabilir miyim? İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında hiç bilgi sahibi değilim. Kurs falan almadan nasıl yapabilirim? Bana detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim.

  • Merhaba Ekrem Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında size detaylı bilgi vermek için 48 saat içinde sizinle iletişime geçilecek, bilginize.
   Detaylı bilgi almak isterseniz 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 88. Selam
  Bana da yardımcı olur musunuz? Benim sıfırdan başlamam gerekiyor. Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz
  Saygılarımla

  • Merhaba İsmail Bey
   İstiridye mantarı yetiştiriciliği hakkında size detaylı bilgi vermek için 48 saat içinde sizinle iletişime geçilecek, bilginize.
   Detaylı bilgi almak isterseniz 0 850 840 09 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
   Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

   SAYGILARIMLA, Erk Mantar

 89. Yusuf Akdoğan

  Merhaba, benim betonarme bir yerim var. 120 m2’lik bir oda ve 40 m2’lik 2. bir oda. 120 m2’lik bir oda için kompost dahil kurulum ekipmanları ile anahtar teslimi fiyat nedir?
  Ayrıca 40 m2’lik odayı kuluçka odası yapıp; kuluçka zamanı doldukça üretim odasına almayı ve böylelikle süreklilik sağlamayı düşünüyorum. Her ay sirkülasyon sağlamayı düşünüyorum. Maliyetim ne olur? Cevaplarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler

 90. ABDULLAH BÜYÜKGÜROĞLU

  Merhaba Adanalıyım.İstiridye mantarı yetiştirerek bu işe girmek istiyorum. Lütfen bana yardımcı olunuz.

 91. 50 kg Misel almak istiyorum miselin dayanma süresi ve fiyatı hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar

 92. iyi günler
  sitenizden deneme kiti aldım umarım iyi sonuç verir. bu işi geniş çaplı yapmayı düşünüyoruz mantarhane kurulumu hakkında bilgi verirseniz sevinirim. öncelikle kilis ilinde yaşıyorum. bu bölgede yetiştiricileriniz var mı? yoksa yine de destek yardımcı olur musunuz? betonarme binamızın olması halinde 100 metrekarelik mantarhane kurulumu anahtar teslim ne kadar? birde yalıtımlı çadır ne kadar? bu bölgeye kurulum sonrasında kompost gönderimi maliyeti hakkında bilgi verirseniz sevinirim? iyi çalışmalar

 93. Adıyamanda 220 metrekarelik bir alanda bu işi yapmak istiyorum ama satış konusunda bana yardım ediniz. Kosgeb’den destek alabilir miyiz? sizden daha önce kosgeb destekli bu işi yapan birisi oldu mu? teşekkürler

 94. Merhabalar
  Bende bu işi yapmak istiyorum ama tecrübem yok yardımcı olabilir misiniz?

 95. Merhaba bende mantar üretimine başlamak istiyorum. Evimin damına yapacağım prefabrik evde yetiştirmeyi düşünüyorum. Olur mu olmaz mı? nelere ihtiyacım olur? bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

 96. Ben istiridye mantarı üretmek istiyorum. nelere ihtiyacım var. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

 97. 65 m2’lik istiridye mantar çadırı kurmak istiyorum. yardımcı olur musunuz? maliyeti ne olur?

 98. Selam arkadaslar
  Sizden yardımcı olmanızı isterim
  Yeni mantarcılık yapmaya karar verdim
  Bu konuda destege ihtiyacım var

 99. Merhabalar uzun zamandır istiridye mantarı yetiştirmeyi düşünüyorum. hayalimdeki büyük bir tesis fakat ilk etapta sermayem olmadığı için küçük çapta başlamak istiyorum. annemin kullanılmayan ahşap bahçeli bir evi var. ilk etapta kendimi denemek adına bu evin iki odasında başlasam nasıl olur? nelere dikkat etmem gerekir? herhangi bir sisteme ihtiyacım var mı? Sorularım var? bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

 100. mantar işi için bilgi almak istiyorum. ilk sefer 1 tane alıp denemek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

 101. Evin bodrum katındaki 80m2 oda içerisine herşey dahil kurulumunu yaptırmak istiyorum. Yalnız önceki yazılarınızda pamuktan daha verimli olacağını yazmışsınız.(elimde pamuk yok) Kompost için gerekli malzemeleri nasıl tedarik edebilirim. Ve kompostun sterilizasyon işlemlerini nasıl yapacağım konusununda yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 102. Abdullah yıldız

  İstanbul da Mantar üretim tesisi kurmak istiyorum. Çadır olmasını tercih ederim. bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.Kompost tedariki konusunda bilgi rica ediyorum

 103. Aydin Sarıboğa

  İstanbul da istiridye mantari yetiştirmek üzere ortak arıyorum bütün malzemeler mevcut iletişim için 05388778167

 104. Selam 100m2 bir yer 40000 tl yatrim 6 ile 8 ton mantar elde ediliyor 3 defa olduguna gore toplam 20 ile 24 tonmu elde edilecekmi

 105. İBRAHİM KARACA

  MERHABA ARKADAŞLAR GEBZEDE İSTİRİDYE MANTAR ÜRETİMİNE BAŞLADIM İLGİLENEN ARKADAŞLAR İRTİBAT KURABİLİRLER

 106. mehmet Ali Avşar

  Merhaba ben tarım işi çok yaptım mantar işine girmeğe karar verdim 130 metre kare yerim var ilk etapta ne yapmam gerekiyor

 107. merhabalar ben babamların evinin bahçesinde yaklaşık 50 m2 alanda istridye mantarı üretmek istiyorum.bunun için gerekli malzemeler ve kalem kalem ücretlerini rica edebilirmiyim.çünkü kosgeb destekli düşünüyorum.maliyet çıkarıp sunum yapmam istenecektir.ben briketle kendim kapalı bi alan oluştururum diye düşünmüştüm ama sizin hazır cadırlarınızda makul düşünülebilir maliyet uygunsa.biraz detaylı bilgi istiyorum ama etrafta bilgi sıkıntısı var.sizden ricam çadır ücreti ,ranza sistemi,iklimlendirme cihazı , tohum ve diğer ihtiyaç duyulan her ne varsa fiyat bilgisi verebilirseniz sevinirim.

 108. Bana acil ulaşmanız mümkün mü acaba?

 109. Merhaba ben Tekirdağ’ dan Mustafa Şen 100 metre alana Mantarhane kurulumu yapsak ne kadar maliyeti olur, düşündüğüm zaman mantıklı geliyor eğer umduğumuzu bulursak bir kaç tane daha Mantarhane kurulabilir.

 110. Merhaba ismim fesih,

  Bu işi bir arkadaşımla beraber yapmak istiyorum. Bodrum katında bu işi yapacağız. 500 m2. Kurulumu için ne kadarlık maliyet olur. Ayrıca kompost desteği verecek firmalar hakkında bilgi istiyoruz.

 111. MERHABA BEN NURULLAH ….
  İSTİRİDYE MANTARI ÜRETİMİYLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…
  TELEFONUM: 0543 482 41 33

 112. SELAMÜN ALEYKUM KÜLTÜR MANTARI USTASIYIM DANISMANLIK İSEYENLERE DANIŞMANLIK YAPILIR KÜLTÜR MANTARI KOMPOSTU TEMİİN EDİLİR
  KÜLTÜ MANTARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYEN GURUBUMUZA BUYURSUN

 113. Şükrü seçilmiş

  İyi günler. Ispartada yaşıyorum ve bu işi yapmak istiyorum. Bir arazim yok ancak kiralama yöntemiyle yapabilirim. Konu ile ilgili tüm bilgileri bana gönderirseniz sevinirim.

 114. İstiridye mantar yetiştiriciği hakkında bilgi almak istiyorum. Düzenli olarak bu işi yapmak ve kendimi geliştirmek istiyorum, bu konuda her türlü bilgiye açığım, şimdiden teşekkür ederim. Bıraktığım numaran iletişim bekliyor olacağım.

 115. elimde 680 gr topladıgım beyaz trüf mantarı olduğunu düşündüğüm mantar var. resimlerini gönderebilirim. daha önce hiç trüf mantarı tecrübem olmadı. başka mantar ararken tesadüfen buldum. alım için yardımcı olan olursa devamını bulabileceğimi düşünüyorum. telefonum 05357471106

 116. 50m2 betonerme alanım var ve mantar üreticiliği yapmak istiyorum lütfen bilgi verir misiniz.

 117. Mantar yetiştiriciliği yapmak istiyorum bilgi almak istiyorum bana ulaşır mısınız ?

 118. Merhaba iyi calismalae
  100 metrekare kapali alanda uretim yapmak istiyorum
  Yardimci olurmusunuz.izmir sasali da yerim.telefonunuzu bekliyorum.

 119. Slm izmir bornovoda 13metrekare ve 130cm yüksekliğinde bodrumum var burada mantar yetişrirebilir miyim .Birde bornovaya yakın kurulum adresi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

 120. İyi günler bn mantar işine girmek istiyorum ama bu konuda herhangi bir bilgim yok mantar nasıl yetişir ne şartlarda yetişir püf noktaları nelerdir bunun hakkında bilgi sahibi ederseniz çok sevinirim

 121. Ogün turgut özmen

  Merhabalar ben turgut 15 m2 bir odam var sadece klima eksikliğim var ama topta mantar alıcısını bulamadım ben Isparta şarkikaraağaç ilçesinde ikamet etmekteyim bana bu konuda yardımcı urmusnuz.

 122. İyi Günler Kolay gelsin Mantarhane kurulumu dusunuyoruz bu konu hakkında bılgı verbılırmısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.